Poslední prázdniny (2006)

Naprosto průměrný snímek, který není nějak vtipný, nebo zajímavý. Má to svoje kouzlo, popravdě sám ani nevím jake, ale člověk se zkrátka nenudí. Když potřebuju vypnout, nebo nemám náladu na nic náročného, tak tohle je ideální film. Nejspíše pro českého díváka pridávjí kouzlo Karlovy Vary v americkém filmu. Jinak se ale jedná o normální bábu s nadváhou co se rozhodla strávit poslední chvíle užívaním, namísto břečení v koutě. Vzhledem k tomu, že se jedná o americkou komedii tak hurááá happy end.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Totální úlet. Rozhodně jedena z nejvtipnějších komedií. Na hercích je vidět, že si to celé opravdu užívají a to je jen k dobru. Zahrát si sebe sama byl také výborný nápad, který tomu celému jen přidává grády. Jen scénář je takový chudší, respektive skoro žádný, ale vůbec ničemu to nevadilo.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Větší happy end si snad už nikdo vymyslet ani nemohl. Bylo to sice očekávané když se víc jak půlku filmu hovorí o přelévání času, ale všeho moc škodí. Celkově se tomu moc vytknout nedá, člověk je po celou dobu v takovém napětí, někdy i překvapení a osobně jsem byl hodně ponořen do dějě. Hlavní dvojice na mě působila velmi sympaticky, jen zkrátka některé věci jsou řekněmě síleně na naivní.

Divoká jízda (2004)

O něco lepší, než komedie tohoto typu. Sice člověk opět ví co bude a jak to bude, už od začátku jsou karty rozdány víc než jasně. Já se přesto pobavil, zkrátka jsem si asi na dnešek vybral ideální film k mé náladě a opravdu to sedlo.

Pařba na třetí (2013)

Jsem zklamán tretím pokračováním alkoholové komedie. Z obrovské kocoviny už dělají americky akčnák, sice obrazně řečeno, ale už je to něco jiného. Jsém rád, že jsem si nakonec rozmyslel návštěvu kina a zustal jsem doma.

Marley a já (2008)

Film, který je pomalu o ničem a dějová nebo příběhová linie skoro není, přesto se tomu dá jen těžko něco vytknout. Několik let života pár lidí a jednoho psíka, nic víc. Je to ale všechno pravda a človek si uvědomí, že s rodinou, dětmi i domacím mazlíčkem jsou spojeny problémy a krize, nicméně když si ostatních vazíme tak to za to věchno stojí a jsou s tím spojeny vzpomínky na které člověk nikdy nezapomene. Osobně jsem psa nikdy neměl ale řekl bych, že bych konec prožíval dost podobně jako je zobrazen právě zde a pro mě to je jeden z dokonalých snímků.

Lesní duch (2013) odpad!

Za me totalni kravina. Doslova vytvoreno jen proto, aby snimek vyrejzoval prachy. Vubec nic noveho a hlavne je vse silene predpovidatelne, tedy az na nesmrtelneho jezise ktery by snad prezil i uriznuti hlavy. Lekaci sceny jsou silene trapne zalozene doslova jen na zvukovych efektech a trochou bourky. S rozpoctem se taky moc pres kapsu neplacli, ale na to se to svadet neda, i z mala se da vytvorit dost. Navic kdyz na konci zacala prset krev a s useknutou rukou zvladla borka nakopnout motorovku, tak to uz bylo vazne moc. Nejvic me ale dostava ten klasickej americkej verdikt pred finale, neco jako Die in the hell bitch!

Rychle a zběsile 6 (2013)

Zbytečně přehnané. Nadpřirozené. Nereálne. Rychle a zběsile se od 4. dílu žačalo sice ubírat směrem typu přehánět a přehánět. Do těd mi to tolik nevadilo např. finalní scéna 5. dílu se sejfem po městě. Každopádně zde už jsem to neustál. Je to jen takovej klasickej průměrnej akčnák. Bohužel nic víc. Od aut už se pomalu upouští a jde jen o akci a efekty. A bohužel na rychle a zběsile jsem mel vždy nejradši auta a bez nich to nejde.

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Doufám, ze už se jednadlo o poslední díl. Série začala dobře, jen dvojka se mi nelibila, nicméně toto bylo snad nejhorší dílo co jsem za posledních pár let videl. Kravina za kravinou jak to zrovna autora napadlo a nesmyslně natažené některé scény. Vůbec bych se nedivil kdyby sceny při vacení do snů byly vymyšleny až ke konci jen proto, aby film neměl hodinu. Zkrátka naprostá tragédie.

Assassin's Creed : Lineage (2009)

Vzhledem k tomu, že Assassin's Creed jsem hrál, tak toto jako úvodní rekněme spíše intro působí skvěle. Zkrátka pustit si tento dílek a jit hrát (tuším dvojku). Jako film už to ale zas tolik nepřinese ale budu zkrátka hodnodit, že toto autor myslel jako úvod ke hře a to se mi libí.