Prometheus: The Weyland Files (2012)

Vždy mám rád tyto doplňky a bonusy k filmům a vlastně k cemukoliv. Je to krásně doplnění a někdy i vysvětlení tech drobností, které asi hlavně diky střihu zůstaly zatajeny. Jen škoda, že Prometheus celkově se moc nevyvedl, ale to jsou ty klasické "věci navíc", bez kterých nastavovaný snímek už snad nikdo neumí natočit.

Prometheus: Space Jockey Blues (2012) odpad!

Zajímá mě jen jedna věc...proč to tu vůbec je? A hlavně proc to vubec nekdo vypustil na svět.

Expendables: Postradatelní (2010)

Za mě je to tak 2,5* nemohl jsem se rozhodnout. Čekal jsem o hodně HODNĚ víc než to co bylo naservírováno. S tímto obsazením bylo jasné, že bude všechno lítat vzduchem a šlehat plameny až do oblak, a nikdo proti nim nebude mít šanci, ale celkove to pusobilo moc suchým a odflaknutým dojmem. Nejslavnější bedny a hrdinové ze všch možných filmů byl bohužel asi jedinny dobry nápad. Pak už se toho moc nestalo. Bohužel.

Ohnivá eskadra (1990)

Nechápu co přesně me na tomto snímku zaujalo, ale celkem dobře jsem se bavil asi to bylo Cagem a hlavne T.L. Jonesem. Jinak se skoro celej film nic nedělo, nějaka ta připrava na boj a ztracená láska a amici si nahonily ego vlastenectvím. Zachranily to vtipné části a hlavní herci bez nich by to stalo za prd takle je to pekný průměr.

Já, padouch (2010)

Víceméně se jedná o klasiku jako v každém animáči pro děcka, ale zde je zkrátka šmrnc. Zabrali na mě jak zlutý tydýti, tak malinký holčičky a samotný hlavní hrdina pan Gru ma hodně co do sebe. Od Ice Age jedničky asi nejpovedenější dílo na toto téma s happy endem.

Hospoda (1996) (seriál)

Perfekní serál ze své doby. Dokáže pobavit a robrazuje vlastně i celé česko. Hospoda a zase hospoda, je pravda, že některé díly byli otravně a takové bez nápadu, ale na odreagování a pobavení mě to vždy stačí.

Kdo přežije - Filipíny (2012) (série)

Konečne zase série, která mě nadchla a zaujala a opravdu jsem byl díl co díl natěšenej a plný očekávání jak se situace vyvine. Návrat veteránů byl super, pokaždé rád uvidím Pennera s jeho pozitivním přístupem a konečne se vrátil i Skupin, který mě osobně mile překvapil, protože hra se od Austálie hodně změnila. Perfekní kmenovky, zvraty, podrazy i hráči. Pčislo mi jako kdyby tato série byla bez retardů. Možná mam třosku zkreslené představy po One World který jsem videl před touto séríí, protože to zas byla fraška a ne survivor.

Amazing Spider-Man (2012)

Když už bych měl srovnávat spider-many tak od Raimiho mi prisel lepší takový pružnejší, rychlejší, zábavnější. Zde ale byl realnější. Konečne nehraje hravni roli totalní pako, který si i se svými super schopnostmi nemuže najít babu, ale celekm pohodovej týpek, ikdyž misty mě připomínal Parkera jako od Raimiho. Další bonus kterej jsem mile rád uvítal je ten, že pavučina nevysřeluje nesmyslně ze zápěstí, ale už opravdu používá kapsle jak to ma být. Konečně se dá řict, že spider-man je i všeobecně vzdělaný, než jen klasický šprt. Vím, že komentář jsem hodně strovnal s Raimiho dílem ale hodnocení dávám takově, že nepřihlížím na restart, ale na nový film. Osobně bych byl asi nejradší, kdyby se obě jedničky skřížili v jedno veledílo, ale to se bohužel nestane. A na závěr...s tím zpracováním ještěra si měl kdosi více pohrát :).

Kdo přežije - Jeden svět (2012) (série)

One World je jednoznačne nejhorší série. Každej si myslí, že je šílenej survivor master, ale ve skutečnosti nikdo nic nedokázal. A řeči jako tohle bude nejlepší podraz v historii aneb. v originale (this is gonna be the best blindside ever) a pokaždý tuhle větu řekne totalní kráva a jeste musí přehnat to ever...evaaa...evrrrr... BOŽE!. Na to jak velký fanoušek jsem tak se musím přiznat, že tato soutěž mi těžce zacína jít na nervy, ono jsem tuhle serii stihl za 3dny a vzhledem k tomu jak stupidní lidi se zde vyskytují, tak se nemůžu asi moc divit. Ani nevim kolik % dat dal bych tak 10% za Jeffa a odpad tomu nedám jen ze slušnosti, ale tuhle serii už nikdy víc.

Kdo přežije - Perlové ostrovy (2003) (série)

Jedna z nejlepších seríí do dnes, krásná krajina, super soutěže s piratským kontextem. Až na pár vyjímek fajn soutěžící. Pro me série ve které jsem videl spíše víc hrdinů, než zaporáků a to je to co mě baví nejvíce, ale bez záporáku to taky nejde x).