Skins (2007) (seriál)

Nevím, jestli tenhle emocionální zážitek ještě někdy něco překoná. Pochybuju. I po těch letech pro mě stále seriál s číslem jedna. Tak velká srdcovka, že to ani slovy nedokážu vyjádřit. (řeč je o prvních dvou sériích)

Vřískot (1996)

Totální klasika. V devadesátkách se točily nejlepší horory. Nejvíc se mi na Vřískotu líbí, jak dokáže kombinovat komedii s hororem. Je božsky sebeparodickej a přitom to nepůsobí vůbec blbě. Mám pocit, že to se ještě žádnýmu jinýmu hororu nepovedlo (mluvím samozřejmě o těch, které jsem viděla, ale ono jich bylo docela dost). Prostě kultovka, kterou můžu.

Under Our Skin (2008)

Naprosto přesný... Taky mám pocit, že mě naši doktoři zabijou... Je prostě šílený, když jste nemocní a nikdo vás neléčí. *poznámka pro uživatele kaylin: Amerika je na tom v téhle problematice mnohem lépe, než ČR. Tenhle film strašně moc změnil tamní situaci. Bohužel v ČR se o tom vůbec nemluví a pacienti jsou posláni maximálně na psychiatrii a jinak ponecháni bez péče.

Pánská jízda (2004)

Kdybych měla vybrat pro mě to nejnepochopitelnější hodnocení tady na CSFD, bylo by to rozhodně hodnocení Pánské jízdy. Jasně, rozhodně to není žádnej masterpiece (ani se jim být nesnaží), ale 27%? Tak to je fakt nářez. Za sebe můžu říct, že se u Pánské jízdy dobře bavím a když na ni náhodou narazím v televizi, rozhodně nepociťuji nutkání přepnout program. Viděla jsem spoustu trapnějších komedií s mnohem ubožejším humorem, který tady na CSFD mají mnohem vyšší hodnocení. No, ať už jsi místní "kritici" o tomhle filmu myslí cokoliv, já můžu s klidem říct, že se mi líbil.

X+Y (2014)

Tak bolestivé a přitom tak krásné...

Malá Miss Sunshine (2006)

Little Miss Sunshine je milej feel-good snímek o té nejabsurdnější rodině, kterému se navíc daří vtipně poukázat na nesmyslnost především amerických dětských soutěží krásy. Mimochodem Franka chci za strejdu a Dwayna beru za bráchu :D

Jak přežít na Aljašce (2013) (seriál)

Ač jsem sama nedobrodružné povahy, pohled na jedince, kteří mají dobrodružnost v těle, mě nesmírně baví. Survivor v zimě. Akorát tohle mi připadá občas trošku fake a nahraný, těžko říct, jak velká část z toho je autentická a jak velká část jede jen podle "scénáře". Což je škoda a divák si pak připadá, jako že z něj dělají idiota. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla seriál dál nesledovat, nicméně když na něj narazím v televizi, rozhodně nemám pocit, že to musím hned přepnout, což je fajn.

Třída smrti (2013) (studentský film)

Masterpiece. Klobouk dolů. Já chci celovečerák!