RRRrrrr !!! (2004)

Naprostá šílenost. Chápu lidi, kteří tomu dají odpad, ale některé hlášky byly docela povedené a film mě místy opravdu rozesmál. Takže tak 1,5*

Sucker Punch (2011)

Audiovizuálně vypiplaný film. Samý výbuch, samé bulletime scény. Na plátně se to hemží ženskými boky, hrudníky, stehny; němečtí vojáci na páru vypadají jako kdyby vylezli z PS3, ve kterém právě běží Killzone. Prostě takový mix hry, komiksové řežby a mokrého snu 14 letého puberťáka. Scénář taky není žádný zázrak a na konci vám vše polopaticky vysvětlí, kdyby jste to jako náhodou nepochopili. Přesto jsem se bavil. A o to jde u filmů tohoto druhu především.

Lovci dinosaurů (2005) odpad!

Špatný film. Pitomé dialogy, děsné triky, stupidní scénář, který má z povedenou povídkou Raye Braburyho společný skutečně jen základní motiv a rozvíjí ho do naprosté absurdity. Nechce se mi věřit, že toto dokázal natočit režisér filmu 2010: Druha vesmirna odysea a už vůbec netuším, proč v tom hraje Ben Kingsley.

Gladiátor (2000)

Velmi povedený velkofilm, který historickou přesnost nechává daleko za sebou. A co? Hlavně, že je to (po čertech dobrá) zábava.

Pelíšky (1999)

Česká klasika plná hlášek, které téměř všechny zlidověli. Veselý film o smutné době.

Vetřelci (1986)

Nemyslím, že se dá původní vetřelec srovnávat s tímto. Každý režisér použil rozdílný přístup a každý z těch dvou filmů vyniká v něčem jiném. Zatímco jednička sází hodně na budování atmosféry, dvojka vsadila na akci.

Vetřelec (1979)

Napínavé od začátku až do konce.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Bezchybný film. Od dialogů počínaje, přes herce až po zvuky konče. Scéna s burgrem je skvělá, stejně jako ta se "skladem mrtvech negrů" a stejně jako všechny ostatní. Prostě ideální kandidát na 5*

Simpsonovi ve filmu (2007)

Popravdě čekal jsem víc než cca 4 díly seriálu zcucnuté v jeden celek. Ale i tak pobaví a o to jde.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jeden z mála seriálů, který sleduji radši v českém než původním znění. Podle mě si každý díl drží vysokou úroveň a stále je čemu se smát.