• Pohádka

Znovu 20 (2015) (seriál)

Seriál, který si nedává za cíl nic jiného než zábavu. Ale i když je děj natahovaný jako kšandy mého strejdy, má to svoje kouzlo a vtipy nejsou trapné. Já se prostě bavila.

Přátelé (1994) (seriál)

Kult, který mě pořád ještě baví. :-)

Peklo s princeznou (2009)

Peklo s princeznou nebylo až zas takovým peklem, jakým pohádky v posledních letech bývají, Ale zázrak se taky nekonal.

Bajkeři (2017)

Bajkeři aneb dovolená na kole, kterou natočil někdo, kdo v životě na kole neseděl. Neurazí, nenadchne, vhodné k žehlení.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

První díl fajn, druhý jde... a pak už to jenom frčí z kopce až k poslednímu dílu první série, který jsem opravdu měla problém dokoukat. Celý příběh je strašná slátanina, autoři v něm využívají spousty jakoby nenápadných náhod a berliček velikosti invalidního vozíku, postavy se chovají vzhledem ke svému postavení naprosto iracionálně, jen ať je nějaké překvapení a zvrat. Představa, že bych sledovala další série je pro mě vyloženě odstrašující.

Papírový dům (Netflix verze) - Série 1 (2017) (série)

Zlá královna (2018) (TV film) odpad!

Prvoplánově manipulativní bloncka, jejíž IQ není dost vysoké na to, aby jí vše, co ve filmu předvedla, tak dlouho procházelo. Což je hlavní slabinou tohoto rádoby psychothrilleru.

Rocketman (2019)

Musel to být úžasný pocit a energie videt Eltona Johna v malém rockovém klubu. Samotný film měl šťávu, švih, hudební vstupy byly dokonalé, ale na druhé straně často klouzal jen po povrchu a chyběl hlubší vhled do psychiky zúčastněných, viz. např. otec, proč se choval jinak k prvnímu dítěti a jinak k ostatním? Mezi 3 a 4 hvězdami, ještě se musím rozhodnout.

Černé zrcadlo - Rachel, Jack a Ashley Too (2019) (epizoda)

Něco mezi dívčím dramatem a černou komedií, kupodivu vcelkem zábavné. Škoda ale toho, že tvůrci opustili dějovou linku snadno ovlivnitelné Rachel.