Ajťáci (2006) (seriál)

Britský humor zrovna nemusím, ale tento seriál s prostredia IT pracovníkov sa mi fakt páčil. Skvelý čierny humor, výtečné gegy, IT hlášky sú tiež suprové a samozrejme aj sarkazmus na výbornej úrovni. Osadenstvo: Moss taký britský klon Sheldona z BBT, ale by som povedal, že o čosi zaujímavejší. Roy ma určite na vrh pri zrovnaní zo Leonardom z BBT je vtipnejší a sympatickejší. Jen síce není taká kosť ako je Penny z BBT, ale ten britský nádych a niektoré humorné situácie a vtipky fakt stoja za to. Gothik Richmond je síce podivím, ale to sú všetci v tomto seriáli a zapasoval do prostredia IT výborne. Šef Denholm fakt nemá žiadnu chybu a je naprosto úžasný len je veľká škoda, že ho v 2. sérií nahradil Douglas, ktorý sa síce snaží ako môže, ale fakt to už není ono je to iba kus vola. Ďalšou veľkou škodou je zmena interiéru v 2. sérií lebo "jaskynní štýl" z 1. sérií bol omnoho zaujímavejší. Celkovo bola 2. séria neskutočná a určité najlepšia. Scenárista a režisér Graham Linehan na tomto diele urobil fakt kus práce a určite si zaslúží neskonalú poklonu. Pre mňa 80%

Anatomie lži (2009) (seriál)

Dr. Lightman v podaní Tima Rotha spolu zo svojím vyšetrovacím tímom dokáže spozorovať na človeku za pomoci gest, mimik, pocitov, hĺbky či tonu hlasu či človek hovorí pravdu alebo jednoducho lže. Síce nie som fanda Tima Rotha, ale táto rola mú neuveriteľne svedčí a ľahko mú to človek dokáže uveriť. Dúfam, že s pribúdajúci počtov dielov resp. sérií nebude kvalita tohto pre mňa dosť zaujímavého seriálu klesať a udrží sa aspoň na takej úrovni ako mala 1 séria. Pre mňa po 1 sérií 80%

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Čo sa tyká akcia tak tej bolo hodne a bola aj celkom v slušne zvládnutá, len to duo Cruise a Diaz mi nebolo kto vie ako sympatické. Jedným slovom príjemná oddychovka, ale len na jedno použitie. Pre mňa 60%

Saw 3D (2010)

Pasce ako vždy ušli, herci v pohode na čele zo zaporákom Hoffmanom a hoci SAW 3D má ľahko čitateľný a predvídateľný dej, ale ako koniec jednej série je to celkom slušné či začiatku novej??? Pre mňa 60%

Zrcadla 2 (2010)

Vraždy ušli, ale celkový dojem dosť slabučký. Herci dosť slabý a nevýrazný nevynímajúc hlavného predstaviteľa, ktorý bol dosť úbohý a strašne nesympatický. Príbeh dosť otrepaný a klišé. Zo Zrkadlami Aju sa tento snímok nemôže ani zrovnávať. Pre mňa 40%

Útes smrti (2010)

To neustále pozeranie sa pod hladinu by ma asi zabilo skôr než ten žralok :) Síce je tento horor skromný, ale o to je lepší. Vygradovaná atmosféra na 100%, obsadenie celkom sympatické, nič brutálne, ale o to desivejšie. Režisér Andrew Traucki už predchádzajúcim snímkom na podobnú nôtu (Krvavá laguna) dokázal, že točiť vie a už sa teším na jeho ďalšie filmové projekty. Pre mňa 70%

Bez soucitu (2010)

Priemerný akčný snímok, slušné herecké obsadenie Travolta, Meyers a bezpochyby najslabší režisérsky počin výborného režiséra Pierra Morela(Okrsek 13, 96 hodin). Pre mňa 60%

Duch boje (2008)

Ong-bak v ženskom prevedení. Pre mňa 80%

Srbský film (2010)

Srpski film - Srpski humus kentus - Srpski hnoj - Srpski odpad - Srpski hard core - Srpská zvrátenosť - Srpská nechutnosť -Srpská sračka - Srpská šialenosť - Srpská magorina - Srpská oplzlosť - Srpské porno - Srpská uchylarňa jednoducho Srpskí film a to by som dokázal písať až do rána. Po zhliadnutí tohto snímku si musí človek položiť určite otázku, že kam tento svet speje keď dakto dokáže natočiť takúto zvrátenosť. Niektoré scény boli fakt hard hard hard core, ale celkovo film nebol až taký hnusný. Pre mňa 50%

Funny Games USA (2007)

Žeby bol golf tvrdší šport než hokej? Pre mňa 70%