Čtverec (2017)

Zbierka vtipných a wtf scén, prechádzajúcich zo smiechu na rozpačité obzeranie sa okolo seba a čakanie na koniec.

Maják (2019)

Nechutné, krásne, fascinujúce.

Svět podle Daliborka (2017)

Je to dokument? Nie je to dokument? Je tam štáb? Nie je tam štáb?

Parazit (2019)

Veľká sranda. Film, do ktorého treba ísť bez akýchkoľvek očakávaní.

Muž jménem Ove (2015)

Príjemný feel-good movie na severský spôsob.

Nabarvené ptáče (2019)

Je znechutenie a znechutenie spojené s fascináciou. Taká tá havárka, na ktorú nemôžete prestať pozerať. Toto bol pre mňa, bohužiaľ, ten prvý prípad.

Loli paradička (2019)

Síce to o ničom nevypovedá, ale je to sranda. Škoda, lebo takéto filmy nemajú byť festivalové udalosti, ale bežná produkcia verejnoprávnej televízie.

Králíček Jojo (2019)

Rozbité na drobné to funguje dobre. Dve deti si k sebe hľadajú cestu, matka drží pokope rodinu a pomáha druhým, chlapec má Adolfa Hitlera ako imaginárneho priateľa, Hitlerjugend je nazi paródia skautu a Sam Rockwell je gay paródia nacistov. Lenže skúste to zlepiť dohromady.

To (2017)

Na druhý pokus dvíham na 3*. Naďalej mi vadí znásilnenie predlohy a posun príbehu do 80's, pretože Stranger things je teraz in. S nulovými očakávaniami však príbeh pekne odsýpa a detskí herci sú vybraní dobre.

Arnoldovy patálie v džungli (2017) (TV film)

Obzretie sa za seriálom, ktorého jedinečnú urban atmosféru film nevie a ani nechce napodobniť. Fanúšikovia sa po rokoch dočkali rozuzlenia príbehu Arnoldových rodičov.