Nelítostný souboj (1995)

Pro mě nejlepší Mannův film. Skvělé obsazení v čele s De Nirem a Pacinem a řadou dalších vynikajích herců spojené s bezchybnou režií. Ani jsem nevěřil, že má film skoro 3 hodiny, jelikož mi hrozně rychle utekl. Nadupaná atmosféra, skvělé akční scény (10 minutová přestřelka) ale hlavně herecký koncert policajta Pacina a padoucha De Nira. Prostě úžasný.

Poslední Mohykán (1992)

No, rozhodně to není nejlepší film Michaela Manna ale určitě to také není špatný film. Jen mě to neoslnilo tolik jako ostatní (popravdě mě téma indiánů moc nebere). Hudba, výprava i herecké výkony jsou však vynikající a pokud vás tohle téma zajímá určitě si film užijete.

Profesionál (2001)

V tomto filmu se vydal Steven Seagal směrem ze kterého se už nejspíše nikdy nevrátí a Dennis Hopper si zde zahrál asi nejhorší roli své kariéry. Ale i když je to opravdu velice špatný film má celkem kvalitní pyrotechnické efekty.

Lovec policajtů (2001)

Poslední kvalitní Seagalův akční film. Hodně povedené akční scény a Seagal se ještě i uměl dobře rvát.

Patriot (1998)

S Tajnym agentem Jackem T. šel Steven do hajzlu a tady s tím se ponořil ještě hlouběji.

Tajný agent Jack T. (1997)

Seagal tančí, hraje na kytaru s mlátí vidláky. Začátek konce.

Boeing 747 v ohrožení (1996)

Povedený občas ale trochu nudný akční snímek. Rozhodně to ale není Seagalovka jelikož tu Steve jaksi odlítne asi po půlhodině filmu.

Glimmer Man (1996)

Slušný akční snímek s kvalitními akčními scénami. Škoda, že byly tak divně ozvučený. Jinak by to možná bylo za 4*.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Slabší než první díl ale stále ještě koukatelný akční snímek s překvapivě povedenou hudbou. Věřím tomu, že by nejeden fanoušek dal obě ruce za to, kdyby Steven natočil něco kvalitativně podobné i nyní.

Aljaška v plamenech (1994)

První Seagalův režijní počin se zrovna nepovedl. Jeden z řady slabých Seagalovských filmů.