Démoni (1985)

Velice jednoduchý a krátký horor odehrávající se v kině. Herci se sice chovají trochu podivně a ani není ve filmu pořádně vysvětleno co a jak?? To ale nevadí protože zde jde hlavně o pořádný krvavý efekty a těch si zde užijete více než dost. Prsty v očích, lámání prstů, trhání kůže a další podobný pochoutky:))

Mizerové II (2003)

Totální akční nářez s dokonalými akčními scénami a ujetými policajty v hlavní roli. Michael Bay dal Mizerům jiný rozměr a už to není komedie s občasnými akčními scénami ale akční řež s občasnými komediálními scénami. Nejlepší jsou na filmu bombastické akční scény, které Bay zvládá na výbornou. Ve filmu si užijete perfektní automobilovou honičku při které jsou na hl. hrdiny shazovány z pronásledovaného náklaďáku automobily, přestřelku při které kamera objíždí pokoj a díky tomu vypadá nejen nápaditě ale i naprosto úžasně nebo třeba závěrečnou likvidaci padouchovy vily, kterou hrdinové nejdříve vystříli poté odpálí a ještě při utěku projedou blízkou vesnicí (projedou doslova a do písmene). Je vidět, že Bay prostě akci umí ale aby toho nebylo ve filmu málo vložil do něj ještě kus morbitnosti, takže si užijete přejíždění mrtvol nebo hrabání se v nich. Bay je ďábel a já se královsky bavil.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Rozhodně lepší než druhý díl. Walker už konečně zmizel a Rychle a zběsile dostalo trochu jiný styl než v předchozích dílech. Už se tu nedočkáte, žádných závodů na rovinkách tentokrát jde o to jak nejlépe vybírat zatáčky. A docela se na to dá koukat.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Podprůměrné pokračování průměrného filmu. Walker je ještě trapnější než v jedničce a všichni zúčastnění se tváří hodně drsně. Ale je to spíše směšné.

Rychle a zběsile (2001)

Poměrně slušný a zábavný akční film, který se stal jakýmsi fenoménem. Mě tam však chybělo více honiček a nějakých těch demolic. Prostě průměr.

Takoví normální zabijáci (1994)

Satira, kontroverze, oslava násilí, kritika médií. Film, který má mnoho výkladů ale pro mě se jednalo o nezajímavou nudu, kde mě bavil jen Woody, utržený že řetězu...

Výplata (2003)

Průměrná sci-fárna z pera Johna Woo s pár slušnými akčními scénami a průměrným Affleckem. Na sobotní nudný večer je to ideální ale trhák nečekejte.

Mission: Impossible II (2000)

Čekal jsem tedy rozhodně více. Více jak půlka filmu docela nuda a nic nenasvědčuje, že by se mělo jedat o velký hit nebo dokonce o film Johna Woo. Po více jak hodině filmu se však pan režisér probere a ukáže nám co umí (honička na motorkách je sice přehnaná ale dobře se na ní kouká). Lepší 3* a nejslabší M:I

Blackjack (1998) (TV film)

Velmi slabý snímek s jednou kvalitní akční scénou. John Woo by se k tomu neměl moc hlásit.

Tváří v tvář (1997)

Dokonalý akční snímek. Nejlepší americký film Johna Woo a možná jeho nejlepší film vůbec. Perfektní obsazení, (Travoltovi role padouchů sedí a Cage je podle mě jedním z nejlepších akčních herců vůbec) skvělé akční scény (hlavně úvodní scéna a závěrečná honička s čluny) a bezchybná režie. Perfektní akčňák, který se řadí mezi takovou špičku jako je např. Skála.