Operace: Zlomený šíp (1996)

Skvělý akční film. Travolta jako padouch je výborný a Slater mu hodně dobře sekunduje. Perfektní akční scény (hlavně ta konečná na vlaku) a hlavně skvělá zábava. Akorát bych vůbec nepoznal, že je to film Johna Woo. Vůbec jsem tam nepoznal jeho rukopis (žádný zpomalený přestřelky, stovky mrtvol). I tak skvělý snímek.

Živý terč (1993)

Průměrnější Woo, ale rozhodně nejlepší Van Dammovka. Skvělé akční scény, snesitelný Van Damme a skvělý padouch Vosloo. I když to není nejlepší Wooův film, filmotéku mu rozhodně nekazí. Wooův americký start se velmi povedl.

Kulka v hlavě (1990)

Hodně povedený a tak trochu jiný film než na jaký jsme od Johna Woo zvyklý. Ne, že by bylo málo akce (té je tady více než dost) ale více než obvykle se Woo soustředí na přátelství a zradu. Výborný a silný akční snímek, podpořený nádhernou hudbou, který nabízí více, než by se mohlo na první pohled zdát. Nejsilnější a nejdepresivnější film Johna Woo.

Zloději (1991)

Takový odlehčenější snímek. Pro fanoušky masakrů Johna Woo to nejpíš bude zklamání (akční scény jsou zde jen dvě) ale jako pohodová podívaná to stačí.

Lepší zítřek 2 (1987)

Zklamání. Čekal jsem asi hodně a dostalo se mi velmi málo. Od Johna Woo čekáte řežbu a zde se vám první povedenější přestřelky dostane až po hodině filmu a film se celkově více soustředí na emoce, které jsou v mnoha scénách spíše směšné. Je sice pravda, že závěrečný masakr je povedený, nepřekryje nudu, která mě celý film provázela. Jeden z nejslabších Johnových film.

Lepší zítřek (1986)

První akční řežba Johna Woo se hodně povedla. Sice to nedosahuje kvalit hitů "Hard Boiled" a "Killer" ale film je to kvalitní. Jako vždy si užijete několik krvavých přestřelek ale Woo se zde více soustředí na postavy a příběh.

Do poslední kapky krve (2000)

Hodně povedený akčňák, který ovšem kvůli své rychlosti není pro každého. Tsui Hark natočil film svým klasickým stylem, který hodně připomíná "Kontraband", avšak tady to vyvedl do extrému. Akční scény jsou stylové a skvěle promyšlené, (hlavně konečná naháněčka v bytovém komplexu nemá chybu) avšak klidně jich mohlo být více. Pokud vám nevadí hongkongská kinematografie určitě to zkuste. Ale Johna Woo nečekejte.

Double Team (1997)

Ještě před "Kontrabandem" spojili Van Damme a Tsui Hark síly a natočili velice kvalitní akční podívanou. Svižná a rychlá akce v hongkongském stylu s docela dobře hrajícím Van Dammem. Ale "Kontraband" mám trochu radši.

Kontraband (1998)

Podle mě jedna z nejlepších Van Damovek vůbec. Svižný a opravdu hodně rychlý akční film s povedenými akčními scénami (jízda na náklaďáku a hlavně konec stojí za to).

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

No, jak může skončit pokračování průměrné komedie. Když máte štěstí tak průměrně. Když máte smůlu skončí to takhle. Trapas nad trapas(ženská s ptákem (ne tim lítacím) místo nosu to už je fakt moc). Fuj.