• Krátkometrážní

Léa Parkerová (2004) (seriál)

Nechápu tak nízký hodnocení, protože si myslím, že zrovna tenhle seriál je o dost lepší než většina těch německejch kravin ve stylu Kobra nebo Medicopter.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Pamatuju si, když tenhle seriál hltala celá naše základka a všichni jsme měli ke svačině housku se salámem. Musím říct, že tohle je asi jedinej německej seriál, kterej mi nevadí.

Ples upírů (1967)

Tak tohle bylo jednoduše geniální!

Bez kalhot XXL (2015) odpad!

Asi budu zvracet. Tatum je strašně slizkej, Bomer...no, asi ujde. Ale proboha! Co to mělo jako sakra bejt? Scénář? Nějakej rozumnej děj? To jsem jaksi postrádala. Tenhle film je asi fakt pro dnešní 15ky, který si ještě nevrzly a nad postelí jim visí plakát Tatuma. Velebnosti, jdu blejt.

Snowboarďáci (2004)

Za mého raného mládí tenhle film děsně frčel a všichni chtěli umět na prkně a bejt ty nejvíc hustý týpci na horách. No, asi jsem na tohle už stará.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Jako fanoušek úúúplně prvního I Spit On Your Grave, jo ještě s Camille Keaton nemůžu dát víc jak za dvě. Většina dialogů je ukradená z remaku jedničky, herci jsou nesympatický a celej děj se vleče, že jsem uvažovala, jestli to mám vůbec dokoukat celý nebo ne. Ted' si ale říkám, že tenhle film byl víceméně ztráta času a výsměch jedničce. A on má bejt i třetí díl? To potěš koště.

Vincentův svět (2004) (seriál)

Tak trochu Sex and the City pro mužské osazenstvo. Ale jo, je to tak trochu (ne)jinej seriál. I LIKE!

Porky (1981)

American Pie osmdesátek? Možná tak trochu. Jen s tím rozdílem, že tenhle film není plnej otřepanejch hlášek a herců, který neuměj hrát. Pamatuju si, když jsem Porkyho viděla poprvé, smíchy jsem se málem potrhala. No co, v tomhle teen filmu alespoň nejde o to, kdo si jako první za***á, ale lidi se tam baví rošťárnama! Viz paní tělocvikářka!

Rádio Rebel (2012) (TV film) odpad!

Nikdy! Nikdy! Nikdy! Nikdy! Nikdy už nechci vidět tohle!

Temný rytíř povstal (2012)

Jeden z nejlepších batmanovskejch filmů vůbec! A ne. Nekecám! Tohle bylo tak bravurní a epický! Že to člověk doslova vyrazilo dech! Můžu Nolanovi jedině zatleskat, protože tohle se váááážně povedlo. A ten soundtrack! Proboha! Z toho má člověk husí kůži. Jednoznačně jeden z Zimmerovejch nejpovedenějších! A ohledně herců? Bale se opět vyznamenal - zahraje od teen glamrockovýho fanouška z Velvet Goldmine po Mechanika fakt všechno, pak tu máme Hardyho. Co k němu ale říct? Člověk by mu toho Banea fakt věřil a dokonce se ho i bál, i když v reálu je to fakt milej pán. Hathaway, ta mě docela překvapila a ten její outfit zbožňuju doted' a nakonec - Levitt. Nikdy předtím jsem si ho nijak zvlášť nevšímala, ale hej! Asi s ním pár filmů i zkouknu. Samozřejmě, že k tý půvabný francouzský brunetě Cottlard aka *píp* se vyjadřovat nemusím - upřímně netrpělivě očekávám Macbetha. Protože kolik francouzskejch hereček se takhle prosadí? "How can you move faster than possible, fight longer than possible without the most powerful impulse of the spirit: the fear of death," některý hlášky se fakt člověku zaryjou silně pod kůži!