Gangsteři (2010)

Bezvadný film, nechápu, jak jsem vůbec mohla zapomenout, že už jsem ho viděla. Každopádně mi vůbec nevadilo ho vidět podruhé, klidně bych se na něj podívala i potřetí. Napětí by se dalo krájet a akce je zde taky brutální. Vážně jsem se bavila po celou dobu filmu. Pro mě nadprůměrný snímek.

Pokání (2007)

Skvělý film! Dostatečná dávka emocí, napětí, problémů, smůly, štěstí, lásky no naprosto všeho! Keira byla jako vždy úchvatná a dokonale vše zahrála. Ovšem více než ona mě překvapila Romola Garai, vážně famózní výkon! Záběry z válečného prostředí byly téměř reálné. Jsem nadšena.

Kronika (2012)

Očekávat od něčeho velký zážitek, se vážně nevyplácí. Pro mě celkem zklamání. Měla jsem záseky, kdy mě to vážně bavilo a byla jsem do toho doslova "zažraná", ale převažovala spíš nuda a "americká okoukanost". Je to 50:50 ... takže 2,5 hvězdy, ale ve škole nás učili zaokrouhlovat, takže za 3. I když musím uznat, že efekty a herecké výkony tak mladých kluků byly výborné. Bylo by super, mít takové schopnosti jako měli oni, například umět létat a zaletět se kouknout do Tibetu :D.

Sin City - město hříchu (2005)

Opravdu zajímavé zpracování snímku, nečekala bych, že téměř černobílý film mě bude bavit a zaujme mě, možná je to tím barevným oživením. Člověk si více všímá detailů a všech drobností. Je zde až příliš přestřelek a vražd, ale bez nich by to byla nuda. Chvílemi mi to přišla jako laciná americká groteska, ale vždy se objevil nějaký zvrat, díky kterému jsem byla nejen na konci nadšena. Děj je celkem jednoduchý, herecké výkony byly odpovídající, jediné mínus má u mě Elijah Wood, on jednoduše neumí zahrát nic jiného než Froda. :D

Dokonalý smysl (2011)

Naprosto dokonalý film!!!! Takhle často, jsem husí kůži ještě neměla. Vážně skvělý námět a promyšlení celého děje. Nemám slov!!! Jsem ohromena a dojata. Pro mě TOP drama pro rok 2011!!

Lovci hlav (2011)

Super! Vážně zbožňuji thrillery, které pochází ze severu, mají šmrnc, člověk se u nich nenudí, mají zajímavý děj a samozřejmě nějakou tu nechutnost. Zaujalo mě časté zmiňování výšky - 168 cm, nejprve to bylo málo a později až moc. Roger Brown byl skvělý, vžil se do role na 100%. Nejprve vypadal jako podnikatel pro mě s homosexuálními sklony, kdyby neměl manželku a potom, co si oholil hlavu vypadal jako nácek a v nemocnici jako starý muž po rakovině, opravdu dokonale zahrané. Zajímavá podívaná.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Naprosto skvělá komedie. Bohužel, musím konstatovat, že chci domu další zvíře, tučňáka. :D Vážně jsem se zasmála, jak už dlouho u jakékoliv komedie ne. Musím dát plný počet, protože tohle opravdu nebyla ztráta času. Jim Carrey opět nezklamal a potěšil mě ještě víc, než jsem očekávala. Dlouho jsem tento film odkládala a teď toho lituji, je vážně super.

Antikrist (2009)

Hned prvních pár minut mě dostalo!!! Naprosto skvělé záběry a příběh! Nechtěla bych sexem s manželem zabít vlastní dítě, musí to být hrozné. Ta ženská je dobře vypsychlá a závislá na sexu, oproti jejímu muži, který vše zvládá bez problémů. Nejlepší psychologický film, co jsem kdy viděla!!! Nikdy bych neřekla, že smutek může takhle na někoho působit. Kdyby bylo po mém, tak jí zavřu na psychiatrii ať si tam schýzuje. Nejhorší bylo, jak fyzicky ubližovala svému manželovi, on jí chudák pomáhal. Tady platí: "pro dobrotu, na žebrotu". Celý film je rozdělen do kapitol, což mě zaujalo. Styl natočení je autentický a reálný, tím pádem mě děj vtáhl přímo dovnitř a jenom se mi tajil dech. Má to i celkem výrazné prvky porna.

Prostředníci (2009)

Porno průmysl :D Skvělý snímek, který se točí kolem internetových stránek, před kterými si "honí" nejen normální chlapi, ale i atentátníci a teroristé. Vážně vtipně zahrané. Hlavní hrdina Jack, má manželku a dvě děti, ale potká Wayna a Bucka, kteří to vše vymysleli a stali se z nich milionáři, a tak postupem času neměl čas na svou rodinu. Následně ztratil rodinu a dal přednost mladé porno hvězdě Audrey, jejíž stránky využívala právě i vláda k hledání již zmíněných teroristů, ale nakonec se stejně vrátí zpět k rodině. Porno "trojka" nebo spíš jeden z jejich týmu- James zabije omylem rusáka Ivana, a největší leader ruské mafie, který má určitý podíl v jejich byznysu to zjistí a nechává se podplácet a celou dobu je vydírá. Vše Jackovi vychází, má peníze, takže ví, že mu nic nehrozí a tak si z ničeho nedělá hlavu. Celé je to typická americká gangster-porno komedie, ale stojí za to se na ní podívat.

The Ledge (2011)

Smekám! Naprosto dokonalý film. Je zde znázorněna víra a ateismus a svým způsobem se tady ukáže, že každý tak trochu v něco věří. Patrik, který je silně věřící po jeho zkušenostech v životě spolu s Liv mají spořádaný život, ve kterém je naplňuje nejvíce víra. Časem poznají ateistu Gavina, který Liv otevře oči, a ona se do něho zamiluje a podvede s ním svého manžela. Ten to zjistí a udělá s Gavinem dohodu, že jeden z nich musí do poledne zemřít, jinak mu nebude věřit, že má v něco víru. Dle mého názoru by to mělo být spíš tak, že když je Patrik věřící, by měl Liv odpustit, ale on už to má v hlavě tak zpřeházené, že se z něj pomalu stává blázen. Výborný je i postranní děj, policista Hollis, který zjistí, že jeho děti jsou vlastně jeho mladšího bratra, jelikož on děti mít nemůže, se ani nechce vrátit domů za svou manželku, která to před ním tajila a v rozhovoru s Gavinem na římse, ze které se chystá skočit a následně i skočí, aby zachránil Liv, přemýšlí jestli vůbec věří a jestli má své ženě odpustit, nakonec se domů vrátí a upraví si své priority. Při skoku z římsy, vlastně z lásky a aby zachránil někoho koho miluje, mi přejela "husina" po celém těle. Vážně skvělá podívaná.