• Krátkometrážní

Cyborg (1989)

Tohle je špatný i na 89 rok. Hudba jak z videohry ty vole a ta snaha o herectví je až zoufalá. Van Damme v nejlepších letech to tahá, ten jedinej na place veděl co se děje. 1* a.k.a 15%

Sopka: Záchrana z Whakaari (2022)

Pojeďme na sopku, řikali. Bude to sranda, řikali. Hodnocení spíš za informovanost o katastrofě než za zpracování a chytnutí za srdíčko, to Netflix neumí. 4* a.k.a 70%

Superbad (2007)

Viděl jsem to poprvé už dávno, ale neměl jsem k tomu vztah. Teď už to bylo jen nostalgický ohlídnutí za počátky Hilla a Emmy Stone, ale má to feel good momenty a dobrou kameru. Ceru ale nemusím v ničem, paradoxně jsou ale jeho filmy u mně za 4* většinou. Zde je to také tak. 4* a.k.a 75%

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Scenérie, kostýmy a podobný nafintěný sračky my umíme, to jo. Dá se na to tím pádem i dívat, nebo-li přetrpět, ale jinak je to jen další cliché českej pohádkovej výplach. 1* a.k.a 15%

Black Adam (2022)

Tenhle film nikdy nechci dobrovolně vidět po tom, co je vlastně úplně zbytečnej a je to ve výsledku jen digitální přehlídka.

American Horror Story - Double Feature (2021) (série)

Do šestého dílu to nebylo vůbec zlý, náplň byla taková chytlavá, ale kdyby se vysrali na dělení a udělali pořádně tuhle, udělali by líp. Mohli do toho zapojit něco s chapadli na styl Lovecrafta, nějaký námořní legendy, maják, mořský panny, k atmosféře přímořského města by to sedělo nejvíc. Takhle za první story 3* a.k.a 55%

Trol (2022)

Taková severská vykrádačka všech možných monster a adventure cliché. Tam byla Emmerichova Godzilla, tam King Kong, tam nová Godzilla, hrozně moc pomrknutí/vykrádání filmů. Jinak to nebylo ale vůbec zlý, jen bylo vidět, že na takovej žánr celkem levný, což je škoda. Lovec Trolů o level výš. 3* a.k.a 55%

Přání Ježíškovi (2021)

Půl castingu bych akorát pobodal, spolu s odporným kýčem, Čechům vlastním, Vánoc to slouží jako masivní dildo, které masíruje prostatu jednoduším pánům a dělohy všech dam. Ryzí dno pokleslé kinematografie. 1* za Wilhelm scream a že jsem si vzpomněl, že jsem někde viděl kozy té zrzky.