Temné stíny (2012)

Burton + Depp po kolikáté? Ale v tomto případě jasně nejslabší, i když mě stále baví. 70%

Batman (1989)

Musím dát pět hvězdiček, protože ujetý Burton stylově rozjel mou oblíbenou komiksovou sérii a Keaton je skvělý Batman. Na absolutních 100% Nolanova Temného rytíře ale nemá. 90%

Hugo a jeho velký objev (2011)

Krásná poklona kinematografii a jejím zakladatelům. 90% P.S. Dodatečně zvedám na pět hvězd, protože je to nádherný film. V kině jsem těžce zadržovala slzy, doma u dvd jsem se ale rozplakala obrovským dojetím. Nádhera!

Pravá blondýnka (2001)

Tenhle film má tolik much, jako přední sklo mého auta. Ale mě je to jedno. I když nejsem blonďatá, tak té holce držím palce. Bojuje totiž za nás všechny, které máme snahu se prosadit v chlapském prostředí a přesto si rády zajdem ke kadeřnici a podpadků se nechceme vzdát..

Počátek (2010)

Ja ani nevím, co mám napsat. Tenhle film se musí vidět a ne jen jednou, alespoň 3x, aby člověk zhruba pobral vše, co tam Nolan naskládal. Pak už nemůžete přestat, protože je to prudce návykové. 100%

Kick-Ass (2010)

Tento téměř geniální kousek, který dokáže maximálně ocenit a docenit snad jen fanoušek komixového světa, mě baví s každým shlédnutím více a více. Za sebe jako komixového fanouška tedy nemohu jinak a dávám plný počet a těším se na dvojku. 100% P.S. Pokud jste nikdy neviděli žádný komixový film a komixy nemáte rádi, na tento film nekoukejte. P.P.S. Ten kluk je vážně sexy. Ne, nezešílela jsem. Blonďaté provedení o pár let později rozsekalo i Kareninu :-D.

Bez kalhot (2012)

Já jsem to sežrala i s navijákem a moc jsem si pochutnala. Alex se od Stormbreakera docela změnil :-D 80%

Charlieho andílci (2000)

Pop-cornová zábava, která má bavit a mě baví... 65%