Život (2017)

Life - Opět skvělý film z vesmíru, ačkoliv filmy tohoto druhu nemusím. Prostě žeru filmy jak se lidstvo dokáže samo nevědomky zničit a ani mu nemusí pomáhat matka příroda. Možností konce světa na zemi je spoustu ať už srážka s vesmírným objektem, Vyhubení lidské rasy umělou inteligencí, vyhubení jinou formou života (kterou si ironicky sami dotáhneme na zemi naší nenažraností po vědomostech), Vyhubení sebe sama přelidněním, náboženským fanatismem, atd. Je to smutné vidět, ale je to tak, sám Hawking řekl: "Lidstvo do 100 let vyhyne" a já tomu věřím. Tento film dokonale vystihuje jednu z možností našeho konce :-) Jinak herecké role se mi líbily, nebyly zbytečné, nudné, ani přeplácané scény a přesto měl film kvalitu. 70%

Zločin na palubě (2017)

Začátek zajímavý, první polovina filmu dobrá, i když to bylo trošku sci-fi, ale od toho přistání v tom lese to začalo být hrozně amatérské béčko. Efekty level 0, příběh dementní, např lidé skákající z letadla při 150 km+ rychlosti a letadlo rozjíždějící se půl hodiny (aneb jak by vyskákalo 150 lidí :D), atd. Nebýt druhé půlky dám klidně 3*, takhle jen 45%

Death Note (2017)

Zajímavý béčkový film, který měl příběh velice hezky promyšlený. Téměř vše do sebe zapadlo, nenudil jsem se, herecké výkony nic moc a režie mohla být taky lepší, ale dalo se na to koukat. 55%

Přicházejí v noci (2017)

Tento film mě hluboce zklamal. Jediné co by se dalo považovat za zdařilé byla kamera, režie a herecké role. Jinak scénář naprostý bullshit. Konec filmu byla i dost nechutná záležitost. Opravdu se mi to nelíbilo. A horor? To vážně? tak z 10%, mysteriozní ze 30% a největší část bych řekl drama. Když to shrnu tak:1) Nechutné až morbidní scény 2) Naprosto odlišný žánr než se uvádí 3) Nudný a nezáživný příběh a 4) film na mě působil negativně jako celek. To že jsem se nedozvěděl nic o nemoci a dalších věcech to už je detail. Navíc podle názvu jsem čekal naprosto něco jiného. Tento film si ale rozhodně už znova nepustím. 35%