Čínský obchodník (2017)

No co si budeme povídat, nebýt Seagala a Tisona, tak by po tomhle filmu neštěkl ani pes. Jediné na co se v něm dalo dívat byla právě rvačka v baru, jinak to bylo dost zmatečný a to především v režiserském podání. Ačkoliv to bylo podle skutečných událostí, tak to byla nuda. Ale za tu bitku dávám 40%

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Mám opravdu rád tyhle filmy typu "revenge" Zabili ji rodinu a nikdo s tím nic neudělal?? Nemá co ztratit? co víc člověk potřebuje k tomu, aby se stal nelítostným zabijákem mstitelem, co zmrdy vraždí a správným lidem pomáhá? Dobře sice trošku přehnané, když žena během 5ti let dosáhne úrovně jako nejlepší Seals vojáci za celý život, ale moc hezky se na ty rozstřílené hlavy těch mexických zmrdů koukalo. 65%

Predátor: Evoluce (2018)

Za mě skvělý akčňák, který s porovnáním s prvním predátorem stojí za nic, ale s porovnáním s dnešními filmy je skvělý. Akce, Komedie, pár psychopatů a třeba i fakt, lidi potřebují srát i když jsou vojáci mě pobavil. Příběh zápletka a stále napětí. Filmu opravdu moc nechybělo, i když to bylo místo až moc přitažené za vlasy, tak stejně to bylo super. 70%

Utøya, 22. července (2018)

Strach, zoufalství, bezmoc a další pocity, které prožívaly děti na Norském ostrově Utoya, který roku 2011 napadl norský fanatik Breivik. Celý film je natáčen z pohledu dětí, kteří se snaží přežít, ironické na něm je to, že ani jednou zde samotný Breivik není vidět a téměř jediné co bylo slyšet jsou výstřely. Opravdu netuším, jestli herečka, která ztvárnila roli hlavní postavy měla ztvárnit roli někoho, kdo skutečně žil, protože na konci filmu bylo, že to tak není, ale kdo ví. Každopádně silný příběh a smutný konec. 65%

Kings Bay (2017)

Dobrý film o novinářích, kteří se chytí případu, který si ale norská vláda nepřeje zveřejnit. Ačkoliv se to nezdá, tak v tomto jde opravdu do tuhého a když už se nakonec zdá, že vše vyjde na jevo, tak přijde zrada z vlastních řad. 55%

Cesta utrpení (2018)

Ačkoliv je Seagal sice za zenitem a jeho filmy se zdají být horší a horší, tak jeho fanoušek, jako jsem například já, si v jeho filmech, ať už mají špatné režiséry scénáristy i herce vždy něco najde. Víc netřeba komentovat. 45%

Cesta divočinou (2017)

Otec vezme svého syna, s kterým nežije na lov, který pořádá vždy když syn přijede. Poprvé to má být speciální hon a to na lov losa, bohužel díky medvědovi se to celé zvrtne a otec je zraněn a syn ho odmítne nechat zemřít v mrazu. Díky této události začíná krutý boj na život a na smrt se smrtící zimou a dost možná i zvěří. Chlapec který se zdál být spíše zhýčkaný moderní dobou putuje se svým otcem na zádech dlouhé míle až konečně narazí na civilizaci. Dost možná věřím tomu, že by se tohle mohlo stát až na jednu věc. Kdo si kurva do mrazu bere kšiltovku? o.O 55%

Vincent-N-Roxxy (2016)

Celou dobu to působilo jako nenápadný, ale celkem sympatický film, který neměl sice žádnou akci, krom pár rvaček, ale nenudil. Téměř před koncem se to ale zvrtlo, hlavní hrdinové, kteří nám dělali celou dobu společnost skapou a jediná přeživší, která nejspíše zabila maximálně mouchy plácačkou, tak bere do ruky zbraně a jde si to vyřídit s celým gangem, který ji zabil bráchu a naše hlavní hrdiny... No první půlka sice nudná, ale dobrá, druhá sice akční, ale za to debilní. Suma sumárum 45%

Tiger Zinda Hai (2017)

Opět chvílemi až přehnaně velký styl Indie. Chvílemi mi to připomínalo Bahubaliho, ale naštěstí v kombinaci s klasickými zbraněmi a celkem slušným příběhem to nebyla až taková katastrofa. 50%

Sestra (2018)

Za mě horor o třídu lepší jak Conjuring 2. Ptáte se proč? Už jen tím kurevsky strašidelným prostředím, které samo o sobě nahánělo hrůzu, když se do toho přidal démon sestra, tak jsem měl co dělat abych to nepustil do trenek :D 70%