Král psanec (2018)

Naprosto skvělý historický film ze středověku, kde na jedné straně meče Anglický král a na druhé straně meče král Skotska, který se snaží dobít zpět svoji zem. Od začátku až do konce byl film opravdu výborný a měl hloubku. Jak příběhově tak hudebně tak herecky se mu moc filmů rovnat nemůže. Bohužel mě zklamal ten konec, který vlastně uřízli a dodělali příběh "textem". Klidně s chladnou hlavou bych si dal o 2 hodiny déle, jen abych viděl jak to skutečně dopadlo, ale i tak je to prostě něco, co mě baví. 75%

Jde si pro nás noc (2018)

Hodně dobrý film, ve kterém se to řezalo hlava nehlava. Nechybělo spousta krve a usekaných částí těl a především soubojů na život a na smrt, které nenechají milovníka bojových sportů chladným i příběh byl skvělý, zápletka prostě všechno a nakonec to dosere konec, který je příšerný neukončený nudný k nasrání akorát...takže film 100% konec 20%, takže dávám 60%

LEGO® Ninjago® film (2017)

Po prvních 15ti minutách jsem myslel, že s tím švihnu a dám odpad, sice se příběh pak rozjel ale nebýt to formou lega, tak bych si ho asi užil víc. Komedie to pro mě nebyla, takže hodnotím spíše Chana, který hrál ve filmu asi 5 minut :D 40%

Kin: Smrtící zbraň (2018)

Nevím proč, ale měl jsem pocit, že mi tento film námětem hrozně už nějaký film připomíná a není tam nic nového. Mlady černoušek, který nalezne nějakou ultra zbraň a vesměs jen utíká a nakonec mu ji seberou týpci co řeknou, že je z jiné planetu a zbraň mu seberou...To prostě nulová zápletka a film se spíše táhl jako řeka. 40%

Temné osnovy (2018)

Od tohoto filmu jsem nečekal moc a o to větší překvapení mě čekalo. Herecké výkony i příběh byly velmi kvalitní a nebyly zde téměř žádné nudné masáže. Napětí filmu nechybělo, i když mohlo to být uděláno více do hororu, ale jsem spokojený. 60%

Rallye smrti 4: Anarchie (2018)

Film typu: Dáme tam Treja a pár svalnatých týpků a hodně krve a to bude pro kvalitní film stačit. Bohužel nestačilo a krutý fakt, že díl od dílu je DR horší, tak jen čekám na to, kdy se na to režiséři vyserou, nebo to aspoň pojmenují jinak. Pár mrdaček a závodů vykouzlilo nádherných 40%

BlacKkKlansman (2018)

Film popisující především bývalou problematiku a utiskování černochů v Americe. Pro mě spíše zklamání členů KKK, kde polovina z nich vypadalo na to, že jedla celý život jídlo z Happy meal a druhá naprosto retardovaná. Čekal jsem něco na způsob Kult hákového kříže, ale spíše než nějaká hloubka to prostě bylo komedie. Nebylo to jako špatný, ale hrozně mě to nudilo. 50%

Texaský bordel (2017)

Celý film o bandě nechutných kovbojích, kteří nutí provozovat mladé holky nucenou prostituci a drží je vesměs v zajetí. Neštítí se ani toho je bez lítosti zabít a nahradit, když některá neskáče jak oni pískají. Bití, znásilňování a šikana. Opravdu nechutný film, i když byl podle skutečné události, tak jediné co se mi na něm líbilo, že aspoň některé na konci utekly. 50%

Bohemian Rhapsody (2018)

Znáte ten pocit, když vás někdo vytáhne na film, který vám žánrové ani hudebně nic na říká a vám se sakra nechce, ale nakonec jdete a ve výsledku je z toho jeden z nejlepších filmů? Tak přesně tohle je pro mě Bohemian Rhapsody. O Queenech jsem věděl úplný hovno, kdybyste se mě zeptali kdo byl jejich frontman, tak nevím, kdyby jste se mě zeptali, která píseň je od nich, tak taky nevím, ale i přes to, že jsem o tom věděl takřka hovno, tak stejně mě to neskutečně uchvátilo a dal jsem 5 *. Lidi, kteří Queeny znali, nebo je dokonce žrali, tak těm nemohlo stačit hodnocení, protože to prostě bylo neskutečný. Samotný Mercury byl neskutečný vizionář a šel si za svými sny a aby jich dosáhl, tak byl schopen všeho a právě díky jeho odhodlání a snaze vznikla možná jedna z nejlepších kapel na světe. Upřímně, tenhle film dlouho nic nepřekoná, můj názor. Jediné co bych do filmu přidal, tak trochu víc těch jeho gay hrátek, jimiž byl velice známý, ale to je detail. 95%

Equalizer 2 (2018)

Opět skvělý napínavý drsný akční film, který měl to co mám rád, hlavně na začátku. Bohužel postupem času se až na pár výjimek film dostal do útlumu a konečná bitka byla spíš přeplácaná než kvalitní, ale i tak dobrý film. 75%