Johnny English znovu zasahuje (2018)

Nebylo to špatné a nenudilo to, bohužel už je to stále a stále opakující se humor, který se oproti předešlým dílům spíše vytrácí než přibývá a příběh je stále a stále jednoduší. Když to srovnám s předešlými díly, tak to bylo bída. První i druhý díl mě pobavili neskutečným způsobem, ale zde to bylo už fakt chabé. Pokud chtějí natočit další díl, tak budou potřebovat barvitější a více složitější příběh s nějakým tím zvratem a mnohem víc zlepšit humor, ale i tak se to dalo. 55%

Za hranou možností (2018)

Neskutečně zajímavý a napínavý film o hře s lidskou myslí a podvědomím. Jak říkají ve filmu, lidská mysl má nekonečně možností a lidská touha a zvědavost po poznání to je něco, co máme všichni. Na hned bych chtěl taky umět pracovat s podvědomím, dá to člověku nevídané rozměry a možnosti. Až na ten konec, který mohl být možná i trochu delší a romantičtější tak to bylo super. 65%

Princ a chuďas (2000) (TV film)

Na rovinu filmově to nebyl jeden z těch lepších filmů, dalo by se říci dost obyčejný film. Ale v tomto filmu nešlo o kdejaké efekty a herecké výkony a kdo ví co, hrozně se mi líbil samotný příběh a atmosféra a dobré skutky a jak vlastně samotná záměna pomohla jak chudým, tak uvědomění bohatým. Neskutečně hezký film, na který se rád podívám kdykoliv znova, protože za ten hřejivý pocit na srdíčku to stoji. 75%

Halloween (2018)

Občas mě ratardace lidí v hororech dokáže neskutečně nasrat až do takových rozměrů, že bych jim dal facku a filmu odpad. Zde jsem měl kolikrát opravdu nutkání to udělat. 1) Vidím havárku autobusu a kolem pobíhají blázni v bílých mundůrech z blázince, ale já řeknu:" zůstaň v klidu sedět a já se jdu podívat jestli se někomu něco nestalo" to kurva jako vážně? Který debilní kokot by tohle udělal a ještě si nevzal pušku, kterou náhodou měl zrovna v autě???? bud č.1 = kokot bez mozku. 2) Vidím, že Michael vraždí mého kolegu, tak když už jsem podělaná píča a nejspíš i slabá na to abych s tím něco udělala, tak alespoň zdrhnu dveřmi, které v tu chvíli byly volné, ale neee. Prostě chci umřít tak jen začnu řvát a brečet a nechám si zlomit vaz. Bod č.2 = jsem píča. 3) Vidím masového vraha jak právě zabil píčuse co mě chtěl ojet a tak se leknu a začnu řvát. Logická reakce, co ale logická reakce není je to, že jako píča řvu po celou dobu co utíkám a je to vlastně jako bych si dala na nohu GPS lokátor se sirénou, aneb musíme to přeci masového vrahovi ulehčit. Naštěstí pro mě zrovna se mu nechtělo lámat krky. Bod č. 3 = jsem uječená píča. 4) Jsem doktor co studoval psychopata, až se ze mě stal větší psychopat než samotný vrah, který za to ale nemohl. Takhle jsem prostě jen retardovanej debil s doktorátem, co mu mrdlo v kebuli, a taky pro moji mrdlou hlavu chcípnu bez hlavy. Bod č.4 = jsem mrdlej doktor. 5) Vidím policejní auto jak přijelo k domu, kde jsem v uvozovkách chráněný před masovým vrahem, mluvím k autu, ale nikdo se neozývá (mělo by mi dojít, že nejspíše není něco v pořádku, ale jsem kokot a jdu dál) Otevřu dveře a vidím 2 mrtvoly docela nehezky naporcované, řekl bych si, když už jsem byl neopatrná píča, tak tu nejspíše vrah někde bude, tak nabiji zbraň a rozhlédnu se kolem sebe a zkrátka budu se snažit přežít, ale neeeeee jsem připosraný kokot, co si nasral do gatí a jen cupitám na místě mírným krokem zad a nechám si vykuchat vnitřnosti. Bod č.5 = jsem připosraně pochcanej kokot. 6) Jsme rodina píčusů a i když se celý život připravuji na to, jak bojovat s úhlavním nepřítelem, tak se postavím k poloproskleným dveřím a nabídnu svůj krk k uškrcení a jelikož je moje dcera píča. Teď jsem jako dcera jo... Tak řvu jak píča: " mami, mami, mami, místo toho abych vzala zkurvenou brokovnici a šla se podívat sama, proč maminka vydává zvuky syčícího hrnce. Bod číslo 6 = jsme dvojité píče. 7) Jsem ve výhodné pozici ve sklepě, o které Michael neví, ale jelikož jsem píča a chci to mít rychle za sebou, tak odkryji svoje výhodné postavení za cenu toho, že vypálím jedinou ránu překvapení do podlahy, protože jsem neschopná kráva, co vystřelí zbytečně a ještě pozdě. Bod č. 7 = jsem pomalá píča. 8) Pro změnu jsem dokonalý dvoumetrový ninja zabiják a ačkoliv bába projela místnost baterkou asi 10x, tak se vynořím ze stínu, který byl možný tak na ploše 1 cm, vyskočím z něj a tu kundu s brokovnicí prostě sejmu. Ačkoliv jsem postiženej nemluvnej retardovanej dvoumetrovej chlap, tak ji prostě dostanu a ona si mě nemůže všimnout. Bod č. 8 = Jsem ninja masový vrah. A teď vážně? Jak tak zkurveně nepovedený horor může mít 70%??? Bylo to tak špatné, čitelné a nestrašidelné, že jsem se po 35 min. modlil aby už byl konec. Naprosto nepovedené pokračování dnes už kultovní klasiky s bandou kreténů. Vlastně tu dávám tohle hodnocení jen za to, že jsem na tenhle film mohl napsat tak super kritiku. 30%

Venom (2018)

Absolutně nechápu tak nízké hodnocení. Za mě jeden z nejlepších filmů od Marvelu! Začalo to sice lehce přeplácaně a vypadlo na na celkem obyčejný film, kde hrdina zničí záporáka, co dělá vše špatně a snaží se ničit zemi, ale vyústilo to v něco jiného. Naprosto super akční komediální sci.fi nářez, kde se z Venoma stane dobrý týpek a přesto je třeba ho naučit určitým věcem. Např nejíst hodné lidi /jako terminátor :D) Ne fakt dobrý film . 80%

V oku hurikánu (2018)

Námět nebyl špatný, kombinace akčního loupežného přepadení v kombinaci se zuřící bouří byla skvělá. Bohužel některé scény byly natolik přeplácané a nereálné, že jsem se musel za samotné tvůrce filmy fackovat. 50%

Poslední bohatýr (2017)

Taková akční, přeplácaná dobrodružná pohádka pro dospělé režírována Rusáky. Takže na druhou stranu to tak přeplácané nebylo, ale bylo zde hodně pěkných scén a zkrátka ten film velice překvapil. 65%

Miss Hanoi (2018)

Kriminálka s Vietnamskou herečkou jako policistkou v hlavní roli. V celém filmu spousta rasistických narážek a vlastně je to celkem nuda. 45%

Lukas (2018)

Dalo by se říct, že konečně film, co nebyla slátanina pátý přes devátý. Přesto tomu jako akčnímu filmu akce chyběla. Film tak nějak nenápadně začal, nenápadně pokračoval a rychle skončil. Člověk se do něj ani pořádně nemohl vžít. Lukas se pouze pomalu víc a víc dostával do problémů a jediná zápletka ve výsledku byla ta, že policie byla zkorumpovaná. Ale ve výsledku pohodový film na večer, i když jsem čekal opravdu víc akce. 50%

Sázka na život (2014)

Tak tohle byl hodně divný film, Celé to bylo nudné, zamotané, bez zápletky a s chabými hereckými výkony. Dávám 1* za oholeného Seagala, kterému to fakt sluší a měl by tak hrát a ne s tou kozí bradkou, kterou teď má v 90% filmů. 30%