Relikvie (2020)

Ne prostě tenhle film nedával smysl. Jako že creepy dům co má nekonečně mnoho chodeb a tajemný stín co všude vidí. Tak kurva je tam někde démon, nebo je to babka bláznivá? Nebo je démon babka? A když vidíš démona, tak co uděláš? Kor když se tě snažil zabít, i když vypadá jako tvoje matka? No ty vole utečeš, kor když máš u sebe dceru. Toto, to je prostě čirý mindfuck a v tom domě jsou všichni kreténi. Za trochu toho napětí ty 2* dám. 45%

Překladatelé (2019)

Wau, když už si myslíte, že v celku nudný film s trochou intrik a spoustou poezie nedokáže nic zachránit k tomu, aby se z toho stal kvalitní film, tak přijde rozuzlení a závěr. Z obyčejného filmu se rázem stává film, který srší triky a dokonalým plánem o 106 a vlastně i člověku, který ho chtěl po 2/3 vypnout se vryjí do kůže nepopsatelně skvělé pocity a endorfíny. Přesně takhle má kvalitní film vypadat, nebo minimálně kvalitní závěr, film připomínající podfukáře, až na to, že v tomhle filmu to nikdo nečekal. 75%

Dědictví (2020)

Dost jsem zvažoval, jestli dát 3*, nebo 4*. Buďme upřímní, to napětí a nevědomost byly takřka dokonalé. Kdo to je, mluví pravdu, proč tu je, vše co říká, vypadá jako pravda, je přesvědčivý, zkrátka, pravda se nezdá být jiná. Bohužel policie byla trochu víc pomalá (což musela, protože by ten film jinak stál za hovno, ale první chyba na světě), to že se Lauren vše dozvěděla pozdě byla spíš náhoda... Ale konec....Představte si že dostanete cca 27 mil. kč s možností na nový život (ačkoliv v pokročilém věku) a přesto se rozhodnete pro pomstu. Proč? Proč je prostě nezabil? Proč měl tu touhu se pak mstít? A největší poděl byl jak v tunelu mluvil jako ninja odevšad, ale zároveň nebyl nikde, to bylo až moc trapný. Jinak první 2 třetiny filmu pro mě byly takřka perfektní, poslední třetina 20%. 65%

Kóma (2019)

Velice povedený film o hlubším snění (komatu). Jak ho ovládat a co je v něm všechno možné. 65%

Amulet (2020)

Pro boha živýho co tohle byla za psycho magořinu? Chci si vyškrábat oči, ale to by mi stejně nepomohlo, abych na to zapomněl. Démoni, mimíci, šílená babka ....Jako v tomhle se někdo snažil trhnout rekord pro nejvíc přeplácaný a přitom stále nejvíc nudný film...35%

Torden (2020)

Takový málo akční a málo hrdinský Thor, ale na druhou stranu to mělo víc na vážnosti. Katastrofální vize se často plní, a často je to právě přičiněním těch, kteří se tomu snažili zabránit. 65%

The Rental (2020)

Boha to byla ale píčovina, tak nudný "horor" jsem už dlouho neviděl. Vlastně se 80% filmu nic neděje a pak přijde maskovaný obr a všechny je povraždí a jde špehovat a zabíjet někoho dalšího. A co hůř? Nikdo neviděl jeho ksicht. Prostě horor úplně o hovně, radši si pustím Teletubbies a budu spokojenější. 30%

Host (2020)

Přesně takhle má vypadat horor. Žádné zbytečná zajebávky a okliky, prostě se jde rychle na věc, za hodinu velice povedený a přímočarý horor, který se během 10ti minut z pohodové zábavy změní v krvavou podívanou. A jak říkám já, nevyvolávejte duchy ani démony, nevyvolávejte duchy ani démony, nevyvolávejte duchy ani démony....ale je to marný, je to marný, je to marný.... Kdo nevěří na démony, tak je prostě blázen... A kdo má přesto koule a nevěří, tak jen do toho, dejte mi pak vědět :P 75%

Projekt Power (2020)

Ne špatné herecké obsazení, v celku zajímavé akce i účinky "drogy", jako akční film to docela pobavilo, ale celkově to pořád bylo béčko. Ale i dobré béčko by se dalo dobře ocenit, tu tomu něco chybělo. 50%

Ava: Bez soucitu (2020)

Trochu film ve stylu Anna, jen to mělo mnohem více děr a mnohem více věcí nedávalo smysl a bylo až nelogických. Z filmu je zkrátka až moc cítit to, že je to film kterému někdo vytvořil scénář, než film, co by dával v realitě trochu smysl. Na druhou stranu to bylo hezky natočené a zabavilo to. 55%