V síti (2020)

Tak tohle je dost silný kafe i na mě. Kolik maniaků kolem nás je je až strašidelný. K čemu nabádají a co jsou schopný dělat... Ze snímků je vidět, že většinou ty lidi mají nějaký problém, ať ze vzhledem, nebo s vahou, nebo s nějakou lehkou mentální či inteligenční poruchou....To je ale kurva neomlouvá a tenhle dokument by měl vidět každý rodič a vlastně úplně každý....Maniakům to nažene strach a rodiče budou své děti víc hlídat a.... No, zkrátka, znova už to vidět nechci... Zvuk skypu asi už nikdy nebudu mít rád. 95%

Banda - A dveře jsou pryč (2020) (epizoda)

Bitch please, konečně! Konečně to, co na tomhle seriálu miluje snad každý, kdo ho sleduje, pořádná akce, pořádná zvrhlost a pořádně hodně krve ve všech možných podobách. 95%

Banda - Už musíme jít (2020) (epizoda)

Fuck, tak tenhle díl neměl chybu, spousta akce a šukání! :D tak to má být. 90%

Banda - Nic z našeho světa (2020) (epizoda)

Uh, Homelanderovi dočista mrdlo, Bucker je na dně a Hawie to taky nemá lehký... Všichni jsou tak nějak v píči a uvidíme, co s tím udělají. 75%

Banda - Řádná příprava a plánování (2020) (epizoda)

Tož, tohle byla trochu slabší epizoda, víc se kecalo a míň jednalo... Butcher je zpět a jeho scary pohled prostě nejde nemilovat, uvidíme, kam se to posune dál. 65%

Banda - Velká jízda (2020) (epizoda)

Tak to vypadá, že vše zůstává při starém. Homelander je pořád děsná píča, krev stříká jak se jen dá a vůbec to neztrácí na dramatičnosti. Pořád drží hezky napětí na další díl. 80%

Namsanui bujangdeul (2020)

Ach boha, asi jsem pořád nedospěl do úrovni, abych bych schopný 2h koukat na film, kde se 90 min jen mluví a mluví a nic se neděje. Upřímně po 20 min kecání jsem to chtěl vypnout, ale nějak jsem to dokoukal...I když něco málo z historie, tak to bylo natočené fakt nudně. 35%

Dokonalý pacient (2019)

Quick je dokonalou ukázkou skutečné události, která proběhla ve Švédsku začátkem 90tých let. Ukázkou toho, jak se dá krásně s lidmi manipulovat a ovládat je, když jim nabídnete něco, po čem touží. Oběma novinářům patří obrovský respekt a čest jeho památce. Samo o sobě to nebylo nějak extra akční, více méně se jen povídalo a povídalo, ale někdy i upovídaný film může mít patřičné kvality. 55%

Chimibja (2020)

Pro jednou to v tomhle druhu filmu bylo naopak, než se dalo očekávat. Působilo to mysteriózně, démonicky, ale nakonec se z toho vyklubal jen párek psychopatů v nějakou zvláštní víru. Na druhou stranu napětí a nedočkavost jak se to vyvine přetrvávaly skoro po celou dobu filmu a nenudilo to. 60%