Antebellum (2020)

WTF, to jako fakt vážně? Čekal jsem něco ve stylu jak minulost ovlivňuje budoucnost, nebo tak něco. Rozhodně jsem nečekal, že se ze zajímavé "minulosti" vyklube párek vymrdaných psychopatů, co prostě nemají rádi černochy a snaží se je držet ve způsobu života tehdejší otrocké doby. Navíc nemůžu vynechat dojem, že ten film je vlastně propaganda dnešní doby naruby, která se všem snaží říct, jak jsou běloši hrozný svině a hrozně utlačují černochy, i když normální lidi vidí, že je to přesně naopak. Debilní námět a ještě debilněji narežírovaný, snad jen kamera byla dobrá, jinak film skoro odpad. 15%

Enola Holmesová (2020)

Wau, naprosto skvělá a zábavná detektivka v podání takové verze pohádky pro dospělé. To ale vůbec nevadilo, mělo to své kouzlo, svůj důvtip a emocím a vážnosti to neubralo. Navíc jméno Sherlock Holmes tomu dalo takový sentimentální nádech. Když to shrnu, tak to byl výborný a zábavný film, který mé emoce pěkně rozpumpoval. 70%

Sinui hansu : gwisupyeon (2019)

Wau, jak se dá naprosto božsky a zábavně natočit film o deskové hře Go. Kdysi jsem to hrál na střední škole se spolužákem a bylo to zajímavé, toto byla úplně jiná liga. Film plný akce, napětí, mysterióze a emocí, dá se to snad natočit lépe? 85%

Die Hart (2020) (seriál)

Blbost, blbost a ještě jednou blbost! Ale bavilo mě to :D Každá píčovina si svého milovníka najde, a prostě Kevin Hart je fakt srandovní týpek a ten progress do role akčního hrdiny mu fakt nešel, ale i tak to za to stálo :D 55%

Vlak do Busanu 2 (2020)

V pořadí druhý zombie film z asijských zemí, co jsem za poslední rok viděl a musím říct, že o něco lepší jak ten minulý. Především byl zábavnější o tu akci, která tomu prvnímu filmu chyběla. Příběh se přeléval z jednoho místa na druhé, stále se něco řešilo a střílelo se a davy zombíků neutichaly. 55%

Horizont události (1997)

Skvělá hororová atmosféra, která se vryje pod kůži a po celý čas nám nedovolí uvolnit napětí. Troška fyzika byla naprosto dokonalá a nutná, samotná astrofyzika je sama o sobě zajímavá a ohýbání prostotu, což má za následek cestování prostorem byl naprosto skvělý námět. Nikdo neví. co se na druhé straně vesmíru vlastně vyskytuje, třeba to může být i skutečné peklo. 60%

Ďábel (2020)

Je to film ,který zaujme hereckým obsazením, skvělou kamerou a skvělou režií. Na druhou stranu v něm nehledejte žádný hlubší význam, je to zkrátka film o propojení různých lidí a jejich příběhů. Trval sice přes 2h, ale ve výsledku se v něm tolik nestalo, pár křesťanských fanatiků, toť vše. 60%

Děda, postrach rodiny (2020)

De Niro se na tyhle komedie vcelku hodí a člověk už si na něj v těchto rolí docela zvykl. O tomhle filmu snad jde jen říct, že to byla taková klasika, nějak mě to na nadchlo a nijak neurazilo. Čekal jsem víc zábavy, ale co už. 55%

Chůva na zabití: Krvavá královna (2020)

Druhý díl nebyl o nic horší, než ten první. A co líp, tak skvěle navazoval na ten předchozí. Jakmile bylo úvodní seznámení, tak hned začala řádná zábava se spoustou krve a zajímavými killy ♥ Tenhle film prostě nejde nemít rád, protože si u něj člověk užije vtip i pár hororových prvků, i když je to vlastně v celku obyčejné béčko. 60%

Mulan (2020)

Já si nemůžu pomoct, ale prostě pro mě to byl hrozně emotivní film. To že to nebylo nejlépe zpracované a působilo to jako pohádka? No a co jako? Když zkrátka slyšíte ty emotivní věci, tak to dá filmu úplně jiný rozměr. 80%