Narcos - Season 3 (2017) (série)

Bez Escobara tomu zkrátka něco chybělo, ale pořád to je kvalitní seriál, na který se rád podívám. 90%

Pavučina lži (2020)

V celku zajímavé akční béčko, které po většinu času nenudí a snaží se pomalu skládat díly skládanky do takového stavu, aby to vše dávalo smysl. Pár rvaček, které jsou pro Adkinse vlastní také neurazily. A konec vlastně končí dobře. Hezký průměrný oddechový akčňák, který sice měl mezery, ale dá se s tím žít. 55%

Výběrčí daní (2020)

Začalo to celkem slibně, jenom to nebylo úplně dobře sesynchronizované a úplně to do sebe nezapadalo. Druhá půlka už byla o dost slabší. Zprvu mexický ďábel, který se zdál být nedotknutelný a šel z něj strach, tak nakonec umřel až moc jednoduše jako obyčejný pěšák. 40%

Chata (2019)

Opět mindfuck horor typu, že když zahrajete dobré divadýlko, tak jsou schopni lidé uvěřit naprosto čemukoliv a jsou tak v hajzlu, že dokáží i zabít a přitom být v klidu. Náhoda s kulkou byla spíš náhoda, mohli to zahrát tak, že by si prostě propenetrovala hlavu a byl to to mnohem lepší konec, jak tohle. No ale budiž. 60%

You Should Have Left (2020)

Náhodou ten filmy byl dobrý. Spíše než jako na horor bych na to koukal jako na hřích a trest. Celou dobu ten film směřoval jen k jednomu konci, jak to musí skončit, protože ďábel si nevybírá... Když to vezmu jako celek, tak spíše psychologické lehce mindfuck drama, než horor, ale neměl bych problém to vidět znovu. 60%

Keullojet (2020)

Super korejská duchařina. Sice to nebylo tak scary a creepy jako na například insidious, ale zase to do sebe mělo mnohem víc citových vazeb. Nemohu si na to stěžovat, na večer to hezky zabavilo. 65%

Miliónový hurikán (2020)

Co říct, film neměl nijak moc velkých chyb, cože je velké plus. Nikdo nedělal naprosto nelogické píčoviny, respektive jsem si ničeho nevšiml. Sice to bylo takové ohrané téma: "lupiči, policie bez signálu a clear fight", ale nenudilo to, což je to hlavní. 55%

Narcos - Season 2 (2016) (série)

O trošku nudnější jak první série, ale pořád mě to dost bavilo. Stále se mi líbila Escobarova až neskutečná chytrost, ale zároveň u šílenství a nesmyslná neústupnost. Když si říkáte, kdy se to všechno začalo obracet proti němu, tak dle mého to bylo v momentě, kdy zabil své 2 téměř největší kumpány, v tu chvíli si znepřátelil lidi, o kterých si myslel že jsou neškodní, avšak měli stále dost moci a peněz na to najít další lidi, kteří po něm půjdou. Jak se proti němu obrátila vláda, policie, Cali, Judi, šílené bratři (Los pepes) a nevím kdo všechno další, tak bylo jedno, jak velkou moc má, vše najednou zkrátka zvládnout nemohl. A když k tomu přidal nesmyslný bombový útok se 100 kg C4, tak tím si podepsal rozsudek smrti, protože už ani obyvatelé kterým pomohl a kteří si ho vážili ho nepodporovali. Jak říkal agent DEA, nebylo to "jestli", ale "kdy". Jedna jediná věc se Escobarovi jako neskutečnému hajzlovi zazlívat nedá, ba naopak, miloval svoji rodinu nadevše na světě a když došlo na lámání chleba, tak rodina byla vždy na první místě (za což fakt respekt, člověk by čekal, že takový hajzl nebude mít v srdci tolik lásky). No a tak skončil příběh o nejznámějším drogovém dealerovi na světě. 90%

Narcos - Season 1 (2015) (série)

Naprosto skvělá první série o drogovém dealerovi, kterého zná celý svět. Byly zde scény, které braly dech, které nadchly i znechutily, ale hlavně zde byla naprosto dokonale vyobrazená chytrost a nebojácnost samotného Escobara. Nikdo by dle mého neměl takové koule jaké měl on a jak dokázal s klidem a bez respektu řešit veškeré situace. Zkrátka super. 95%

Anderson Falls (2020)

Ve výsledku velice povedený film. Vražda manželky detektiva a jeho posedlost tím, že najde ty, co to udělali, ačkoliv všichni tvrdí, že to byla sebevražda. Film zachycující téměř až detailní psychiku a posedlost. Žádné servítky a žádné slitování. Jen jsem se lekl, že konec filmu bude stupidní, to díky bohu nenastalo. 65%