Těžká váha (2005)

Skvělý film podle skutečné události. Když někdo bojuje srdcem a hlavně bojuje pro rodinu, tak ze sebe dostane víc, než je v jeho silách. 80%

Vyproštění (2020)

Čekal jsem to trošku víc rozsáhlé a komplikované. Vesměs celý film se točí jen kolem útěku z jednoho města, žádná menší odbočka, co by to trošku zpestřila. Na druhou stranu fanoušci akčních filmů si užijí fakt hodně střílení a občas nějakého toho boje, takže hodnotím především to. 70%

1BR (2019)

Začíná to jako nevinný filmek, který se proměnní ve zlý sen. "Komunita", jak se všichni nazývají je spíš sekta, která nutí lidi dělat to, co je podle nich správné a snaží se vás přesvědčit , že nežijete ve vězení, ale naopak jste v krásném snu. Člověk by řekl, že stačí pozabíjet, nebo utéct pár psychopatům, ale tahle sekta sahá dál, než si kdokoliv mohl představit a utéci je ve výsledku téměř nemožné. Důležitá je ale jedna věc: Nevdávat se a bojovat. 55%

Watchmen - See How They Fly (2019) (epizoda)

Opět v celku dobrý díl, který má však trošku hořký, ale i otevřený konec, takže i když mě série jako celek docela dlouho nudila, tak se i tak těším na další sérii. 80%

Watchmen - A God Walks into a Bar (2019) (epizoda)

Bum, bum, konečně to do sebe všechno kurva zapadlo, každý každičký střípek. Konečně to, co od seriálů čekám, když pominu trochu slabší epizody, které předcházely této, tak to stálo za to, abych dostal přesně tohle! 95%

Watchmen - An Almost Religious Awe (2019) (epizoda)

Už se ta zase pěkně začíná zamotávat. Vzpomínkami už jsem celkem přehlcený, takže to, že konec filmu byl no normálním čase mi vyhovuje více něž dost. 70%

Watchmen - This Extraordinary Being (2019) (epizoda)

Ačkoliv byl skoro celý díl černobíle, což nemusím, tak to vyjasnilo opět další střípky skládačky. Vidět celý život jednoho muže od začátku až do konce a jak do toho celý zapadá. A skvělé zjistit, jak vůbec vznikl první maskovaný hrdina a co mělo za následek, že strážci zákona teď nosí masky. 70%

Watchmen - Little Fear of Lightning (2019) (epizoda)

Sláva! Konečně do sebe příběh začíná zapadat, alespoň po malých částech. Střípek po střípku ukazuje veškeré nejasnosti a šílenosti, co se dějí. Každopádně pořád pořádně nechápu "stvořitele", co si pěstuje vlastní služebnictvo a loví je ve vodě, ale alespoň už víme, kdo to je a kde přibližně je. Doufám, že v postupném odhalováním střípků to bude pokračovat a konečně se dozvíme vše, co nevíme. Hrozný problém mi však dělají ty časové linie, kolikrát je těžké si uvědomit, že vůbec nějaká změna v čase nastala. Emočně a napěťově je to pořád slabší, ale příběh je důležitější. Uvidíme, co z toho bude dál. 70%

Watchmen - If You Don't Like My Story, Write Your Own (2019) (epizoda)

WTF is this shit? Takže chlap v imaginárním vězení, kde je pánem loví v rybníku malé děti, pak je dá do přístroje a během minuty jsou z nich dospělí jedinci a pak když ho serou, tak je zabije a vyrobí si další? Co to je za mindfuck? :D Když pominu tuhle naprosto stupidní šílenost, tak aspoň do sebe začíná pár věcí zapadat a konečně přichází taková maličká touha vidět další díl, což se mi před tím nestalo. Uvidíme co to přinese dál, ale pořád je to pro mě spíše podprůměrný seriál. 65%

Watchmen - She Was Killed by Space Junk (2019) (epizoda)

Pořád mi to nějak nedává smysl, celé se to pořád víc a víc zamotává a celkový požitek z filmu je dost slabý. Pokud se zrovna nic neděje, tak se jen povídá a povídá, pak se stane nějaká šílenost a pořád dokola. Napětí je skoro nulové a koukám na to už celkem s nechutí, člověk by čekal, že se to po 3. díle už trochu rozjede, ale místo toho akce ubývá a zamotanosti přibývá... 50%