Ve stínu gangu (2019)

Prvních 30 min bylo fakt skvělých, byly dost vážné a příběh hodně poutavý. Bohužel poté mi přišlo, že jak režisér, tak scénárista zapálili jointa a vše šlo do kytek. Z dobrého příběhu se stávala pomalu ale jistě fraška a ve výsledku jsem byl rád, že to skončilo, protože těch absurdit bylo opravdu mnoho. 45%

Masquerade Hotel (2019)

V celku průměrný film z japonské režie, který ale splnil jednu důležitou věc a to tu, že nedal ani náznak toho, kdo by mohl být vrah, čímž držel v napětí opravdu dlouho. Chvílemi to bylo vtipné, chvílemi vážné, ale jako celek se to dá brát spíše pozitivně. 60%

Dlouhá noc přežití (2020)

Tohle se opravdu nepovedlo. Když už vás přepadnou šmejdi a něco po vás chtějí, tak ok, ale jak mile dostanete možnost někoho kdo vám zabil člena rodiny zabít, tak to do prdele v rámci nasranosti uděláte ne?! Zdejší "hrdinové" se snažili tak moc natahovat čas a děj filmu, až to bylo smutný. Vrahy mohli zabít, nebo alespoň odzbrojit minimálně 5x, ale to by jaksi bylo v rozporu s tím, co tenhle dementní scénárista navrhl. Pokud to chcete jednoduše, tak se něco, co se dalo vmrsknout do 25 min natahoval leč mu síly stačily do 100 min a byla to fakt parodie. 25%

Avanpost (2019)

Kdo by to byl řekl, že rusové dokáží natočit dobrý sci-fi film a přitom neurazit jiné národy (jak jim často bývá zazlíváno). No zkrátka aby se jednoduše vyhnuli kritice a znázorňování ostatních národů, tak je jednoduše díky mimozemské invazi smazali ze světa a díky tomu si mohli v poklidu natočit hezký film bez servítek. Akční stránka nemohla nudit ani toho nejnáročnějšího diváka, protože střílení zde bylo až po kokot. Konec filmu byl vcelku otevřený a našla se v něm i špitka citu. 65%

Nebezpečné lži (2020)

Vše začíná naprosto zcela nevině. Avšak náhodou se do hry vloží policie, diamanty, 2 lupiči, mrtvý muž a z celku poklidného života se stává boj na život a možná i na smrt. Film jako takový nenudí, prvních 30 min je možná nudných, ale jak se to začne zamotávat a rozuzlovat, tak o napětí alespoň v béčkovém podání není nouze. 50%

Dokonalá skrýš (2012)

Docela to drželo v napětí, ale bylo to naprosto retardovaný. 55%

Arkansas (2020)

Taková trošku drugová pohádka. On by ten příběh nebyl tak špatný, ale absence nějakého selského rozumu a přítomnosti policie byla znatelná. 50%

Belzebuth (2017)

V celku příjemná změna vidět horor z jiného státu, než je Amerika. Co se týče hororu jako takového, tak to více než strašidelně působilo mysteriozně. Upovídaná figurína a občas záblesk démona očima kluka zkrátka nebylo nic, co by nějak děsilo. Ale jako celek to nebylo tak špatné a alespoň nějaké poutavý příběh k historii. 55%

Psi nenosí kalhoty (2019)

Naprosto dokonalý příklad toho, jak BDSM a nějaké jeho prvky mají na psychiku určitých lidí naprosto šílené dopady. Změní jejich osobnost a stanou se na něm tak moc závislí, že pro trochu toho co fakt potřebují jsou schopní obětovat tak hodně. 75%

Robin Hood (2018)

Začalo to jako skvělý temný historický film, který se nezdál být daleko od reality. Avšak jak šel čas, tak se z toho stávala spíše pohádka pro dospělé. Absolutně jsem nechápal tu středověkou techno párty, který hrála v pozadí, za to bych Trepanesovi dal facku, jak ho to vůbec mohlo napadnout. Konec už byl vůbec takový lucky Sci-fi. Měli to víc propracovat a čerpat ze středověku a nedělat z toho moderní kovbojku s luky... První polovina by byla klidně 70-75%, druhá tak 10%, celkově to působilo více negativně než pozitivně, ale pořád nějaká ta akce byla. 45%