Nebezpečná laskavost (2018)

Taková docela funny film, který se neustále zamotává více a více a nakonec z toho vznikne docela slušná polízanice, která má kvality. Hodnocení je dost odpovídající 70%

Nejlepší zabiják (2016)

Opět docela špatně narežírovaná Seagalovina, na kterou se ale dalo koukat. Přijde mi, že Seagal si už jen vybírá role, kde si může osahat pár koziček a zastřílet ze zbraní, dále předvést nějaké minimum z aikida a olalá role je na světě. Samotný film byl chvílemi dost neucelený a zmatečný, že jsem nevěděl kdo je kdo a o co se kdo právě snaží, ale je to pořád Seagal, jinak by to byl odpad. Aneb když herec dělá ve filmu hodně. 35%

Unforgettable (2017)

Aneb když se žárlivá ex rozhodne nevzdat, a je ochutná pro svůj cíl i vraždit a důkladně si vše promyslet. Občas mě sice zaráží fakt, že si policie s dnešní technologií nebyla schopna zjistit, z jaké IP adresy byly zprávy na FB posílány a že David byl takový pitomec, že si fakta nezjistil dřív a že samotná kráva Julie většinu času vypadala, že se snaží vše co bylo proti ni skrývat, ale dobře, dalo se na to koukat, i když jsem se chvílemi fakt chytal za hlavu, konečná scéna plná akce to ale nakonec zachránila. 55%

What Keeps You Alive (2018)

Začalo to tak hezky nevině a napínavě, pak se z ničeho nic pokusila jedna druhou zabít a říkám si WTF, ale pak se to vyjasnilo, jedna je psycho. Co mě ale neskutečně nasralo. 1) Danieli uteč je nebezpečná!! Daniel: co?? co jde a nechá se zabít jako že brain dead lvl 99. 2) Pichla jsem ji uspávací injekci mohu utéct a zavolat policii, ale néé vrátím se když uspávací látky vyprchá, což jsem kurva vůbec netušila no nevadí. 3) Ok nepovedlo se mi ji zabít když jsem si to pozdě rozmyslela tak ji zabiji puškou v baráku. bum přijde mi jak na talíř a řekne mi nějaký hovna, že to nevystřelí tak se nechám zvrklat a zmáčknu spoušť až když už je mimo mušku a další ránu vypálím dopíči ok. Pak se nechám zabít, ale vlastně to celé byl můj plán 4 ) Já tě vlastně plánovala zabít dřív jak ty mě, jen jsem to nedokázala udělat přímo... 5) No do prdele, měl to být horor thriller nebo co? Podle mě jedno velké stupidní sci-fi pro bezmozky. 35%

Nepříčetná (2018)

To byl celkem slušný psycho film. Jen mi nejde do hlavy jedna věc, jak se dostal z té samotný David ven? To mu tam ta blbá kráva nechala klíče, nebo prostě použil teleport? A opravdu je policie tak blbá? Tyhle tlustý prasata mi zkazily celý dojem z filmu, každopádně jako psycho se spoustou zvratů to bylo skvělé. 60%

Tísňové volání (2018)

Příběh o člověku, který dokázal odhalit své démony světu pro to, aby zachránil život cizímu člověku, i za cenu, že ho to zničí. hezký film 65%

The Domestics (2018)

Takový Purge a Mad Max dohromady, akorát o dost slabší podání. Už jen začátek byl takový neoriginálně obyčejný a ujetý, když černý plyn některé zabil a některé ne a z USA se stalo místo plné gangsterů jako v Mad Maxovi. Na druhou stranou film měl moc hezkou kameru, herecké výkony a dle mého i režii, jen scénárista si mohl dát více záležet. Nejvíc mě dostalo, že každý má u sebe pořád zbraň, ale když 2 milenci získají jednu a míří s ní na 20 lidí, tak to najednou nikdo zbraň nemá. Další zvláštnost, že celou dobu se film tak nějak táhne, ale po útěku skočí na místo kam chtěli jet během minuty. Zkrátka došly nápady tak se to uřízlo, na konec se dala pořádná krvelačná bitka, která asi měla film zachránit a tadááá. Ne, opravdu to nebylo moc dobré, ale jako lepší podprůměr beru. 45%

Kobiety mafii (2018)

Jsem z toho filmu naprosto znechucen. Přitom to začínalo tak slibně, Mafiáni, obchody s drogami, podvádění, policie v utajení, všechno se tak hezky zamotávalo a vypadalo to jako skvělá mafiánská detektivka. Bohužel scénáristy byl asi zamindrákovaný kokot, kterému se nedaří v lásce a vztazích a tu jeho neschopnost převedl do celého filmu. Takže ve výsledku všichni kterým člověk fandil umřeli a zůstala jen ta nechutná svině chůva. No když to tak vezmu, tak jediný chlap nezůstal na živu. Jediná uklidňující věc, že vesměs hlavní hrdinka (dá-li se tomu tak říkat) končí jako "chůva" a ti kdo film viděli nejspíše vědí, co bude následovat. Co si ale budeme povídat, ne vždy se kvalita filmu vylepší velkým počtem zabitých a tenhle film to akorát potvrdil a mě znechutil celý večer. 45%

Pacific Rim: Povstání (2018)

Dlouho jsem se tomuto filmu snažil v mém seznamu stažených filmů vyhnout, ale nakonec jsem se odhodlal a byl jsem docela mile překvapen. Originální námět a zábavný příběh, který vzhledem k dlouhé délce filmu nenudil ani chvíli. 60%

Skif (2018)

Rusáci jsou sami o sobě šílenci a když se šílenci snaží vytvořit šílený film, tak z toho vznikne přesně tohle. Film o šukání chlastání ale především zabíjení a bojování. Příběh téměř nulový, ale bojů a krve až moc. Možná se víc zaměřit na to, aby to příště mělo hlavu a patu, protože jinak to na pohled vypadalo hezky. 50%