MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Lehce sci-fi pohádka pro dospělé, ale příběh to nebyl špatný. Statham pořád válí a jeho herecký výkon se mi líbil. Fakt že se celý film odehrával ve vodě a pod vodou tomu moc nepřidal, ale možnosti podmořského života v hloubce 11000 metrů a celkově ta představu realizovat je super. 55%

Tókjó Ghoul (2017)

Když se nad tím tak zamyslím, tak ve výsledku to byli takoví upíři v japonském stylu. Trošku víc sci-fi než v evropském stylu, pár grafických efektů a film je na světě. Bohužel to bylo tak nějak vše, příběh neměl větší zápletku, ale dalo se na to koukat. 50%

Temné síly (2018)

No, že tomu celému na začátku říkali choroba nebo něco takového, tak tím ten film už sami o sobě zprznili, protože prostě člověk by chtěl víc informací. Celkově ten film nabýval dojmu, že se snažili vařit z ničeho bez toho, aby si to pořádně promysleli a vznikl z toho tento průměrný film pro teens. 50%

Pork Pie (2017)

Film o 2 frajerech, co se pomocí jedné feministky stanou slavnými a jeden z nich dostane odvahu na to, napravit své minulé chyby. Taková pohodička a po celou dobu krásný Cooper S, který mě vlastně po celou dobu držel v dobré náladě :D 55%

Vražedná bilance (2018)

Ne že by to byl vyloženě spatný film, ale je spíše úsměvné, když se z obyčejného bankéře rázem stane "agent speciálních jednotek" který totálně trumfne policii a velice chytrého zloděje pomocí bývalého policisty vystopuje a dostane. A nakonec se stane jako jen tak policistou, protože je prostě dobrej....Spíše parodie než možnost, že by se to skutečně mohlo stát. Další sranda, když byla jeho žena a dcera zavřená v autě, tak proč prostě nerozbily okýnko, když nebyly spoutané? atd atd... Film měl až moc chyb.40%

Hannibal (2001)

O třídu horší než mlčení jehňátek, ale stále skvěle agresivní a nevypočitatelný Hopkins, z kterého jde ve filmu strach a nejistota. A samotný konec jak malý chlapec jí lidský mozek je skvělá scéna. 65%

Mara (2018)

Maro jdi do prdele! Nemohla sis ty poslední 2 minuty odpustit a jít zabíjet někam do píče mimo záběr kamery a nezkurvit tak skvěle rozjetý film? Nesnáším tyhle rádoby scary dojezdovky, kde navíc hlavní hororová postava vypadá jak kus zkrouceného a zlámaného hovna, kterému křupou klouby jak starému důchodci. No prostě námět dobrý ale ten finální sračka mě vytočila na tolik, že jdu o hvězdu dolů. 45%

Chůva na zabití (2017)

No konečně po dlouhé době hororová komedie, která měla svoje kouzlo a příběh i nečekanou akci a neměl jsem při jejím průběhu chuť pozvracet monitor. Sice na moje oblíbence tucker a dale vs zlo to nemělo ani zdaleka, ale přeci jen to bylo úsměvně hezké. Konec mě trošku nasral když na sračku přejetá holka najednou skáče jako laňka a bezdůvodně napadne hasiče, ale holt i režiséři si nějaké to hovno zkrátka neodpustí. I tak moc hezké. 55%

Na špatné straně hlavně (2016)

Film sám o sobě byl podprůměrný, ale přeci jen je to Seagalovka a ty já zbožňuji, takže průměrný. Bohužel i můj oblíbený akční hrdina a mistr aikida stárne a nedává filmům ten správný náboj, který by mě uspokojil. Každopádně příběh i akce byly, tak si nestěžuji. 45%

Hotel Artemis (2018)

Nebýt té přehnaně futuristické doby mohl to být skvělý film. Bohužel tenhle malý nedostatek to pokazil. Jinak film tak nějak hodně čitelný a moc se nedělo. Chování určitých lidí nedávalo smysl. Spíše zklamání než překvapení. 45%