Mumie (2017)

Miluji tyhle multi žánrové filmy. Navíc, když jsou to mé oblíbené žánry. Horror akční komedie. od všeho něco. navíc miluji historii Egypta a jeho mytologii, takže jsem měl fakt 5v1 . Herecké role kvalitní a konec otevřený s náběhem na další díl. těším se 70%.

Experiment Belko (2016)

Tohle je dost dobrý film. Nikdo neví, kdo přežije, nikdo neví, co druhý v závalu paniky udělá, nikdo neví, co bude pokračovat. Dokonale chaotický film, který podle mě vystihuje to, co by se klidně mohlo stát v realitě. Psychika lidí, to jak jsou zranitelní a jak jim jde v 99% jen o sebe když na to přijde. Konec otevřený, trošku na motivy turnaje zabijáků. 65%

Bad Kids of Crestview Academy (2017)

To byl hodně trapný film. Půlka věcí nedávala smysl a nemělo to ani hlavu ani patu. Naprosto šílený, krom lehkého napětí v půlce filmu to byl mindfuck ve špatném slova smyslu... 25%

Vetřelec: Covenant (2017)

Nebylo to špatné, ale důvodů, proč se mi to nelíbilo bylo několik. 1) nemám rád filmy ve vesmíru a tohle bylo celé čistě ve vesmíru. 2) prokoukl jsem, že David není Walther. 3) Prostě nudný vetřelci, umělí lidé.... tohle prostě nebyl Alien.Mělo se to jmenovat úplně jinak. Jinak Takový Life (2017) se mi líbil mnohem víc...60%

Berlínský syndrom (2017)

Film nebyl špatný, jen první půl hodina byla jak z romantického dojáku a nic se nedělo. Potom mě neskutečně dokáže nasrat, když mají oběti milion možností věznitele zabít, ale místo toho udělají nějakou sračku. Jinak to bylo takové zdlouhavé a o ničem. Na 2h bych toho čekal víc, jinak napětí fakt jen občas. 40%

Kolos (2016)

No komedie to pro mě rozhodně nebyla. Sice zajímavý námět, ale grafické a příběhové zpracování nestálo za nic. 2h v p*deli a nijak napjatý jsem nebyl . To jak se ty 2 prostory prolínaly se mi dost líbilo, ale jinak suchý příběh vesměs bez akce a napětí. 45%.

Loupež ve velkém stylu (2017)

Jo tak tohle byl příjemný pohodový film o rodině, lásce, ale i srandě a zábavě. Nechybělo tomu téměř nic a bavil jsem se.Konec byl také šťastný a dopadlo to tak, jak mají správné filmy dopadnou vždy.. 75%

Wonder Woman (2017)

Hezký příběh. Láska dá filmu vždy hodně. Je fakt, že určité pasáže filmu mě moc nebavily, ale jinak jsem se za 140 min téměř nenudil. Ohledně bohů a řecké mytologie, kterou mám rád, to bylo dost reálné. Herečka krásná, příběh smutný, ale dobře to dopadlo. No zlepšit by se něco dalo, ale jinak moc hezké. 75%

Na férovku, pane učiteli (2017)

Trošku ulítlá komedie, ale dalo se na to koukat. sice naprostá hovadina bez reálného podkladu, ale sranda občas byla. Zase ne nějak extra. Cube to zachraňoval, bez něho by to nemělo ani 1 hvězdu 40%

Ztracené město Z (2016)

Moc hezky film z pohledu historie a přírody. Miluju amazonii, džungli a historii jako takovou. Průběh byl sice další ale opíral se o skutečné události což mě hrozně zaujalo. 70%