Circle: Uzavřený kruh (2017)

Jediné co se mi na filmu líbilo byla Watson a to, jak film ukazuje na to, jak dokáže technologie ublizovat a brát lidem energii a soukromí a možná lidstvo i zničit. Za chvili se už ani soukromě nevysereme. Jinak Hanks zklamal a celkově film nepůsobil moc inteligentně. 50%

Resident Evil: Vendeta (2017)

Do první poloviny to fakt vypadalo na super animák na téma zombie, pak to začalo být až moc komické. Výhodou je, že tenhle styl filmu miluji a vůbec nevadí, že zombie jsou kreslené a příběh není dokonalý k tomu, abych dal: 65%

Krvavé písky (2016)

Hodně slabý horor, tedy pokud se tomu tak dá říkat. Ani jednou jsem se nelekl a nebál. Příběh jednolitej a bez hlubší myšlenky a zapletky, dostat se na letiště je fakt příběh jak má být. Ta ženská byla úplně blbá, prostě jeden z nejhorších hororů o zombie co jsem kdy viděl. 35%

Asijská spojka (2016)

Mně se to rozhodně líbilo. Sice to byl béčkový film, ale kvality podle mě měl. Krom toho, když se do akce přidala ta žena, nebo scéna jak bratr S...a padal dolů, tyto 2 scény byly lehce komické, ale jinak nepředvídatelná akce, zvraty, dobrý příběh. Seagal je už na filmy trošku bačkora a moc se mi tam nelíbil, ale tohle je film, co nebyl o něm. 55%.

CHIPS: Bláznivá hlídka (2017)

Tak tohle byla vtipná, pohodová a hlavně neotřepaná komedie. Nebylo to předvídatelné a humor nebyl na úrovni dětí. Celkové hodnocení této policejní komedie dost sedí. 60%

Trestanec (2017)

Většinou tyhle moc vážné a promyšlené filmy nemusím, protože mi nedávají smysl, ale shot caller byl jiný. Byl mnohem lepší, drsnější, vše mělo svůj jasný účel, který se časem objasnil. Ten muž byl velký muž a připomíná mi Itachiho z Naruta. Obětoval svůj život pro lepší život těch, které miluje. A že to měl zatraceně dobře promyšlené. Jinak napětí a zvraty ve filmu byly super. Líbilo se mi mísení minulosti a přítomnosti a fakt to stálo za to vidět. 85%

Expresní zásilka (2012)

Hezký film. Trošku akce i srandy a dobře to dopadlo. Nebylo to jednotvárné a bylo to občas nepředvídatelné což mám rád. A vše bylo pro dobrou věc, na což se hezky kouká. 60%

Pobřežní hlídka (2017)

Taková klasická americká komedie (docela vtipná) s béčkovou grafikou a nesmyslnými scénkami. Efron s Johnsonem a moje oblíbená herečka Daddario tomu dali jakš takš šmrnc, ale 3 herci nezachrání vše. Jinak příběh nic moc. Celkem ohraný scénář bych řekl. 60%

Sekuriťák (2017)

Takový lehce ulítlý akční film. Dobře, berme v potaz, že by 20 vytrénovaných mužů bylo zabito pěti vycvičenými vojáky s profi výcvikem. Tak nad tím by se dalo teoreticky uvažovat, ale pár cucáků z ochranky + jeden voják? No nic, škoda mluvit. Jinak Banderas to nezahrál špatně. 45%.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Fajn, nesnáším filmy s vesmírnou tématikou a navíc takhle graficky přeplácanou, ale tenhle příběh je naprosto dokonalý. Akční, komedie a hlavně ty citové vazby a umírání je tam naprosto dokonale vyobrazené. Oproti 1. dílu mě to neskutečně překvapilo. 75%