Král útěků (2020)

Byla to skvělá komediální gangsterka v podání poláků. Jestli takovýhle skutečně byl Zdislav, tak to byl fakt borec, protože jeho styl gangsteringu byl fakt něco. 70%

Banda - Jediný muž na nebi (2022) (epizoda)

Tohle je prostě mazec, jednu chvíli to vypadá na nudnější díl a pak se to rozjede. Tenhle seriál by neměl vynechat snad nikdo, kdo miluje akční "superhrdinské" filmy a spoustu krve, fakt si jí tu užijete do sytosti. 90%

Banda - Payback (2022) (epizoda)

Tohle je svým způsobem tak hrozně zvrácený, až je to vtipný. Ale ten hlavní fakt stále zůstává, i když je to sranda, tak je to fakt masakr. 90%

Memory (2022)

Neesonovky poslední dobou nejsou již to, co to bývávalo dříve, ale pořád mají určitou kvalitu. Většina, včetně téhle působí jako takové nadprůměrné béčko a to vlastně stačí. A to že hlavní hrdina umře je sice změna, ale když parchanti co zneužívají děti dostanou to, co zaslouží, tak proč vlastně ne. 55%

Halo - Dokonalost (2022) (epizoda)

Důstojně kvalitní zakončení první série. Ačkoliv Makee zemřela, Johnovo vědomí je ztraceno neznáme kde, tak i díky těmhle "nešvarům" je to dobrý a otevírá to neskutečný potenciál na druhou sérii. Teda pokud kritikové nebudou až moc kritičtí a nerozhodnou se 2. sérii zrušit. Byla by to škoda. 85%

Tokyo Vice - Yoshino (2022) (epizoda)

Začíná se to trošku zamotávat a vyhrocovat. Proč ale ne, příběhu to pomůže. 75%

Seveřan (2022)

Nádherně natočený film, který dokáže neskutečně vyobrazit pradávnou víru v božstvo a muže bojovníky jako takové. Dokáže to skvěle vtáhnout do samého nitra filmu, jen bohužel konec je už trošku moc přeplácaný. I tak 80%

Všechno, všude, najednou (2022)

Tohle bylo až moc složitý i na mě a ve výsledku to nepůsobilo ani kvalitně, ani vtipně. Akce spíš jak z pohádky... No jako pro zábavu se to dalo skousnout, ale jinak nic moc. 50%

Ztracené město (2022)

Tyhle rádoby komedie jsou pořád víc nudnější a nezáživnější, když je člověk vídá moc často. Dělat ze sebe svým způsobem blbce a snažit se působit cool, prostě už to neletí. Honba za pokladem bez větší zápletky a prostě celé to bylo takové hodně béčkové. 50%

Morbius (2022)

První třetina filmu působila fakt napínavě, až mysteriózně a velice kvalitně. Z druhé třetiny se pomalu ale jistě stávala upíří tuctovka, co ale pořád měla něco do sebe a poslední třetina byl novodobý Twilight, kde emoce krom krom 2 smrtí vůbec nebyly a jen se prali 2 šílenci co se téměř teleportovali a měli nadpřirozené schopnosti. No a posledních 5 min raději ani nezmiňuji, prostě měl umřít a tím to měli ukončit.... Fakt mě mrzí, že tak skvělý potenciál a začátek se tak dojebe a ve výsledku je z toho relativně sračka, ale pořád to byla docela zábavná sračka. 50%