Moon Knight - Blázinec (2022) (epizoda)

Myslel jsem si, že svět podsvětí bude nudná katastrofa a neskutečně mě to překvapilo. Svět vzpomínek byl skvělý a doktor Harrow byl téměř minimálně otravný. Tudíž jsem s finálním výsledkem spokojený a nemohu se dočkat posledního dílu. 80%

Uncharted (2022)

Super akční a napínavá šílenost na motivy lovců pokladů. Já tyhle filmy s rébusy, hádanky a hlavolamy prostě žeru. Je to snad jeden z žánrů co mě baví fakt ze všech nejvíc. A aby tu hráli legendy jako Wahlberg a Holland? Co víc si přát. Samotný příběh byl skvělý, hodně zvratů, hodně akce a celkově to bylo jednoduše skvělý. 75%

Čertoviny (2017)

Pohádka která zabavila a byla příjemná. 65%

Tokyo Vice - I Want It That Way (2022) (epizoda)

Opět lehce upovídanější díl, ale ničemu to nevadí, věcí se konečně uvádí do pohybu a na svět vylézá stále více odpovědí. uvidíme, co bude dál. 75%

Halo - Odplata (2022) (epizoda)

Zase takový průměrný díl, který docela hezky vyobrazuje emoce, které před tím zas tolik nebyly. Aspoň zase úřadovala nějaká pořádná akce. Na druhou stranu se nestalo nic extra a na další díl zase tak natěšený nejsem, protože úplný konec na další díl zkrátka nenavnadil. No uvidíme, co bude dál 70%

Hrubý střih (2022)

Přesně takhle si představuji film o mafiánech, ve kterém se téměř nestřílí, ale stejně to je svým způsobem napínavé a užijete si to. Přesně ty zvraty, které přišly na konci, tak o těch to celé je. 65%

Panama (2022)

Já se v tom šíleně ztrácel. Co kdo proč jak....?? Agent jak z Marsu... 35%

Moon Knight - Hrobka (2022) (epizoda)

Tak tohle byl parádní díl. A konec? Totální mindfuck :D Uvidíme, co bude dál, rozhodně každý díl umí navnadit na ten další, což je paráda! 90%

Batman (2022)

Měl jsem stále pocit, že je to taková lacinější kopírka Batmana od Nolana, ale to se dá říct téměř o všech filmech, které kopírují od Nolana. Na remake to bylo dost dobrý. Chvílemi jsem z toho neměl dobrý pocit, ale ve finále je prostě nový Batman jeden z těch kvalitních filmů a Pattison ho zahrál nad míru dobře. 70%

Halo - Návrat domů (2022) (epizoda)

Zase mě to trošku bavilo, i když se dlouho povídalo. Věci začínají dávat smysl, což je fajn. Ono na druhou stranu po tom co jsem viděl za katastrofální béčka, tak je tohle kvalitní :D 70%