Černý krab (2022)

Slušná akční postapokalyptická podívaná s Noomi Replace, která takové filmy umí zahrát fakt bravurně. 65%

Ulička přízraků (2021)

Takový to, když si myslíš že můžeš vymrdat s celým světe a nakonec svět vymrdá s tebou a nezůstane ti nic :)

Výbušná spiknutí (2022)

Taková lehce podprůměrná akční detektivka, kde za policii řeší práci vcelku strohý a city neprojevující Jimmy. Člověk by od toho čekal aspoň něco, ale bylo to takové... No o ničem docela. 50%

Spider-Man: Bez domova (2021)

V rámci paradoxu času a multivesmíru to bylo super, ale pořád mi na 5* něco málo chybělo. Marvelovky jsou super a tohle uteklo opravdu rychle. Hlavně ta nostalgie vidět staré dobré herce. 85%

Bez přestání (2022)

Taková dost sci-fi pohádka pro dospělé. Nesrozumitelné, přehnané a ve výsledku vlastně nudné. 40%

Projekt Adam (2022)

Vcelku dost mě tenhle film o paradoxu času zaujal. Zábava, akce, emoce, rodina. To vše tu je krásně vyobrazené a nepůsobí to od pohledu jako laciné béčko. 75%

Fresh (2022)

To byla docela dobrá psycho magořina v podání kanibala Steeva :D Tohle jen tak nevymyslíš a už vůbec o tom nenatočíš film. Ale jedno je fakt, po světě chodí i větší magoři. + za něco nového a fakt zvráceného. 70%

Pod rouškou temnoty (2022)

Vlastně ne až tak špatný film, co se akce týče, ale vcelku mizerný co se logiky týče. FBI tu vypadá jak banda malých děcek, kterých není zrovna mnoho. Konec byl extrémně useknutý, ale za akční scénu v baráku ty 3 hvězdy dám. Sice to není Punisher style, ale na večerní zábavu not bad. Kdyby se to jen trošku víc ucelilo a nebylo to tak okatě nahrané, tak by to mohlo být i lepší. 50%

Bez východiska (2022)

Fajn thriller, u kterého jsem nenašel nějak více režisérských vad (za což respekt, většinou to jimi srší o 106). Jinak příběh jako takový nebyl špatný, jen herci občas byli až moc béčkový a konec u hotelu moc urychlený. Ale co už, jako odpočinkové béčko na dobrou noc to nebylo špatné. 55%

Vřískot (2022)

Aneb jak se z dobře začínajícího filmu vyklube sračka pro teens. Režiséři, nechte si poradit. Hlavní postava sice může přežít, ale padouchova tvář nesmí být nikdy odhalena, nikdy! A když je odhalena už před koncem. tím víc to kazí celkový dojem. 55%