Halo - Odpoutaný (2022) (epizoda)

O kousek slabší jak předešlý díl, ale i takové díly tu asi budou. Nemohou se pořád zabíjet mimíci, ale přeci jen trošku akce by to chtělo. Uvidíme, co nám to přinese dál. 70%

Moon Knight - Problém s akvarijní rybkou (2022) (epizoda)

WTF? :D Tohle je tak fucking cringe, že mě to až neskutečně bavilo. Taková hororová noc v muzeu a tak strašně moc šílených věcí, který fakt nedávají smysl a určitě budou dávat smysl časem. Prostě bomba, nevysvětlitelná šílená bomba na začátek luxusní. Sice mám z hlavy zeleninu, ale stojí to za to :D 85%

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Musím říct, že první díl mě skvěle navnadil, tak jen tak dál! 85%

Smrt na Nilu (2022)

Rozhodně skvělá detektivka ve které zahrál opět skvělý výkon Hercule Poirot. Do poslední chvíle jsem netušil, kdo je vrah, ačkoliv nejvíce vždy šokuje ten nejméně podezřelý. Za což film rozhodně zaslouží ale mínus je ten fakt, že ráže .22 rozhodně neprostřelí člověka tak, aby zasáhla a zabila i druhého. .22 je spíš taková flusačka, která sotva zabije jednoho, kór z hlavně této délky na tuto vzdálenost. Každopádně napínavá detektivka to byla. 70%

Prokletí (2021)

Takový atypický horor míchající zla do křesťanství přímým způsobem. Jidášovo stříbro bylo skutečně za prokletý čin... Vlastně je to jeden z dobrých hororů ve srovnání s tím, co se v dnešní době točí za shity. 65%

Kapky (2022)

To je dopíči film typu: 4 herci a jeden barák, v kterém se bude 90 min dít naprostý, ale naprostý hovno. Snad jsem nikdy nezažil takovou zasranou upovídanou nudu. Modlení po celý čas filmu k tomu, aby už byl do prdele konec. No a konec byl sice píčovina, ale i za tu píčovinu jsem byl po těch 85ti min posranýho klábosení o hovně rád. Ztracených 90 min života, děkuji vám... 15%

Rozpolcená (2022)

Vlastně jsem čekal i větší katastrofu. První polovina filmu skvěle zvládnutá. Hezký příběh, navázání vztahu, trocha sexu, vše ta jak má být. Zlomový okamžik byl ještě dobrý, ale konec už byl trošku nad chápání normálního člověka. Joo, kdyby se takhle chovali sociopati, kterým naprosto myškuje, tak to beru, rozhodně to ale neberu od "profíků, co se živí kradením identity. horších 55%

Rise of the Footsoldier Origins - The Tony Tucker Story (2021)

Jo, jo, tohle je zkrátka krutý fakt, že drogy dokážou udělat vymletou agresivní zeleninu i ze super inteligentního a přímočarého vojáka, co měl vše, co potřeboval, ale chtěl víc. Nakonec propadl sám svým vlastním přeludům a myšlenkám a nakonec byl rád, že vůbec přežil a neskončil v jailu. 60%

12 hodin na odplatu (2022)

Tohle byla naprostá bída v podání jak režie, tak střihu, tak scénáře, tak kamery. Přišlo mi, že se koukám na sci-fi z jiné planety.  Neucelený příběh bez logiky, střílení beze smyslu. První polovina byla jakš takš na lehčí podprůměr, ale posledních 30 min bylo fakt katastrofálních. Nebýt tu známých herců, tak se tenhle film nedostane snad ani na lokální plátno. 25%