Daredevil - Season 3 (2018) (série)

Nemohu si pomoct, ale první část této série pro mě byla docela zklamáním. Daredevil nedělal to, co dělat měl, spíše to ani nemohl dělat, hodně se povídalo a málo se toho dělo, korupce sahala tak vysoko, až to nebylo hezký a hodně lidí umíralo a Fisk se zdál být bohem. Každopádně druhá série to zvrátila a vrátilo se zpátky to, co dělalo Daredevila Daredevilem. 85%

Daredevil - Season 2 (2016) (série)

Druhá série byla ještě lepší jak ta předchozí. Nejvíc tomu rozhodně pomohla Elektra a Punisher, bez nich by to tak dokonalé nebylo. No a když k tomu přidáte Yakuzu, která má nadpřirozené schopnosti, tak máte skvělou druhou sérii na světě.  Různé světy, různé pohledy na věc, různé řešení problémů. Daredevil má svůj styl, Punisher má svůj styl, ale žádný není špatný, protože si ho každý dokáže obhájit. Pořád do není tak dokonalé jako Punisher, protože zde je to pořád trošku sci-fi, ale rozhodně to s ním přidalo na kvalitě. 95%

Daredevil - Season 1 (2015) (série)

Miluju to stejně jako Punishera, nádherné vyobrazený New Yorku, temnoty i místních lidí. Temnoty, která stvořila samotného Daredevila. Hlavně "nostalogie", když člověk vidí herce, kteří právě hráli v Punisheru a začíná to do sebe všechno zapadat. Joo, možná jsem zvolil špatné pořadí, ale to na faktu nic nemění. 90%

The Punisher - Jizva (2019) (epizoda)

Tohle byl skutečně asi nejnudnější díl z celé druhé série. Jen se povídalo a akce žádná, sice to pořád má kvalitu, ale kvůli povídání a citům se na tento seriál nekoukám, že? 60%

Vdova (2020)

Ruský horory prostě tu scary kvalitu mají. Pořád si drží takový ten lehký odstup a nikdy neukáží, co je zlo a jak ve skutečnosti vypadá a přesto je člověk v permanentním napětí. Sice to trvalo, než se něco začalo dít, ale ve výsledku top byla slušná podívaná. Takových slabších 70%, spíš 65%

Peacemaker (2022) (seriál)

Hezká akční komedie, která má i něco do sebe a občas se tam hraje na city. 75%

Pěstní msta (2022)

První polovina filmu byla taková dobra fantasy nepřeplácaná klasika, druhá polovina už byla až moc přehnaná s šíleně nudným a slabým finálním záporákem, který skončil dříve jak začal, takže z toho, co mělo být nejlepší nakonec nebylo nic. Díky bohu alespoň za ty luxusní a krvavé fighty, jinak by ten film film téměř o ničem. 45%

Starosta Kingstownu (2021) (seriál)

Vcelku zajímavý seriál se vším všudy. I když kolikrát se až moc kecá, tak pro pochopení dané lokality ve filmu je to celé potřeba a vlastně seriál trošku o povídání je. Krom toho je film o mafiánech a používání mozku, což spoustě seriálům chybí. Zakončené skvělou akcí v posledním díle a otevřeným koncem pro pokračování, které jistě přijde. Jeremy Renner je prostě sympaťák a do téhle role se hodí bravurně. 75%

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Opět prznění kultovní hororové klasiky v přímém přenosu, jako tomu bylo u Halloweenu. To, že se 15 lidí v buse nechá řezat motorovkou a neudělá naprosto nic krom toho, že buší na sklo, tak to mám dost. To mi kurva neříkejte, že by nikdo neudělal nic a jen by se nechali řezat do zad. Když ho babizna, co se chce 50 let pomstít má možnost brokovnicí střelit ze vzdálenosti 3m, tak si s ním jen povídá a nechá ho odejít a pak když se jakože rozhodne, že ho teda zabije, tak do něj pálí z 50ti metrů... Prostě už jen tohle je naprosto na facku, na pěst... A konec? No ten to zabil úplně! Takže týpek dostane 2 rány brokovnicí přímo na solar z 5ti metrů, ale to pořád nestačí, takže mu motorovkou ještě uříznu kus hlavy... Je mrtvej! To kurva není otázka, každej člověk by byl kurva mrtvej a je úplně jedno jestli John Cena, nebo Arnold Schwarzenegger.... Ale? No mrtvej není samozřejmě kurva. Vyjde si ven a rozseká holku na sračky a není mu vůbec, ale kurva vůbec nic! Takže co si máme z remaků resp. pokračování novodobých kultovních klasik vlastně vzít? To že postavy ze 70tých let jsou prostě kurva nesmrtelný. Stejně jako Michael V halloweenu, tak zde Leatherface. Honestly? Jděte s tímhle do prdele! 30%

Marco (2021)

Solidní dánská kriminálka. Starý detektiv se rovnou z léčebny vydává řešit nelehký případ. 60%