Pařba ve Vegas (2009)

Trošku jsem se bál té pověsti, která film předchází, ale opravdu je to pecka. Tyhle přisprostlé komedie jsou dneska v kurzu, Zacka a Miri a Pařba jsou asi nejlepší komedie letošního roku. Zdeňku Troško koukej…

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Chce to odvahu porušit všechny fyzikální zákony a vysvětlit to nesmyslným řešením, nad kterým vědci kroutí očima. Ale Colin Ferguson hláškuje a vůbec je mezi hlavními představitely taková chemie, že jsem si připadal, jako bych v Eurece taky bydlel. Bohužel co se ztratil Stark, seriál znatelně upadl.

Tráva (2005) (seriál)

Člověk ani nemusí hulit, aby si dokonale užil takový matroš.

Proroctví (2009)

Sakra a tolik jsem doufal, že Cage dostane konečně pořádný film. Náboženské sci-fi ale zase skončilo na půl cesty a ten digitální oheň byl fakt hnusnej.

G. I. Joe (2009)

To bylo tolik akce a energie najednou, že jsem si až v autě z kina stačil uvědomit, že to byla hrozná blbost :) A taky jsem se konečně pořádně nadechnul.

Hanebný pancharti (2009)

Pro mě nejlepší Tarantinovka od Jackie Brownové, to prostě musí být plný počet. Waltz a Pitt jsou dokonalí.

Náhradníci (2009)

Mám slabost pro sci-fi s roboty. Bohužel Náhradníci neví, jestli je to spíš Blade Runner nebo Já, robot. Ve výsledku taky nevím, jestli se mi to líbí nebo ne. Mostow je zkrátka průměrný, nezbývá než čekat, že udělá remake J.J.Abrams a bez Willisovy gay paruky.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Líbilo. Když tam prezident USA na přivítanou emzákům zahrál melodii z Blízkých setkání třetího druhu a pak rozjel Policajta z Beverly Hills, 80. léta mě praštila do ksichtu jako nikdy předtím :)

Přes noc třicítkou (2004)

Jennifer Garner je roztomilá, ale Tom Hanks ve Velkým byl prostě lepší, včetně samotného filmu.

Jak ukrást nevěstu (2008)

Děvkař, který zjistí, že jeho životní láskou je nejlepší kamarádka? To už tu bylo tolikrát v mnohem lepších formách, že zde zkrátka není co pochválit. Jednu hvězdu dávám za celkem sympatického Dempseyho (Chirurgy nesleduju), konečně si ho asi přestanu plést s Seanem Pennem.