Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Jako vždy, skvělá účast :). Jinak nic extra. Pár lidí postřílí tak 50x více lidí. A nikdo z nich se ani nezraní. Taková spíše parodie pro fandy.

I Am Soldier (2014) odpad!

Reklama na to být vojákem SAS? Naivní sračka. Být puberťák, tak mě to asi trochu zaujme. Casting 0, děj 0, námět 0, kamera 0, efekty 0, střih se snažil, ale výsledek je odpad.

Vše je ztraceno (2013)

Starý muž, optimální chování v krizi, výsledky nejisté, stabilita vysoká. Dodíval jsem se. Z úcty k Redfordovi. Bez něj by to byl odpad.

Godzilla (2014) odpad!

Řekněte mi, jakého debila může napadnout natočit 80% filmu po tmě? Hovno je vidět. Jen šmouhy. To by natočil ten poslední chudák s baterkama a prskavkama. I ty příšerky musely mít svítící červené oči, aby diváci aspoň tušili, kde jejich obrysy jsou. A zbytek, co byl vidět? Naprostá zmatená slátanina, děj 0%, herecké výkony 0%, casting 0%, režie 0%, .... Totálně odpad. Dal bych 1 hvězdu za zvuk, ale připadlo mi i to zkopírované odjinud. Že by z poručíka Colombo?

Transcendence (2014)

Zamrzí zbytečná romantika a nedomyšlený konec. Až na tu misku s vodou. Jinak nadprůměrný film. Námět na Boha ve formě Internetu je zajímavý.

Miamská sopka (2011) (TV film) odpad!

Nedívatelná sračka. Hlavní hrdinka opuchlá ropucha. Jakto, že tohle nebyl kanadský "thriller" :)