Premiér (2019) (seriál) odpad!

Nemůžu podat objektivní názor, protože po třech minutách sem si vypích oči kružítkem.

Trojí hranice (2019)

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands - nevim jestli ste to někdo hráli, ale většina her má svý fanfilms na youtube. Tohle se nepřímo dočkalo profesionálního podání s až nečekaně dobrym hereckym obsazením. Pro milovníky akce poměrně realisticky podaný PMC postavy a bojový techniky. Pro milovníky akce v podobě filmu to ani neni moc děravý a baví to od začátku až do konce.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Originál je originál, ale i na podruhé jsem se dobře pobavil. Funguje to samo i bez odkazu na původní snímek a hodnim kladně transformaci na moderní dobu.

Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho (2018)

Rozhodně se nenechte zmást názvem. Sice to o tom je, ale opak je pravdou! Film je silnej, pěkně natočenej a pokud je někdo uraženej za název, tak si ten film nezaslouží.

Hráči se smrtí (2017)

Mno... Třetí hvězdu hlavně za toho Sutherlanda. Jinak mi to přijde docela levný. Jako remake to asi nebude uplně marný, ale celkově to je takový neuchopený. Zklamal mě trochu předvídatelnej a poněkud plytkej konec.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jeden z nejlepších fantasy počinů poslední doby. Ač pojat klasicky seriálově v módu "dejte jim sex a násilí", tak i po fantasy stránce se jedná o docela vydařenou taškařici. Po shlédnutí všech řad a dnes i posledního "velkého" finále musím bohužel stáhnout hvězdu dolů. A to protože scénáristi asi po cestě na konec znejistěli, když se ze seroše o osudech jednotlivců mezi pár kulisama stal epos o osudech národů. Dějové zkratky a technické nesmysly. Původní koncept kde se jen vraždilo a souložilo přešel, ne volně, ale dost násilně, do pohádkové linie Letopisů Narnie a nakonec všichni šťastně žili do smrti. Škoda, že ten nátlak od HBO Martin nezvládnul a nestihl dopsat konec podle sebe. Pak ti to vezme do ruky partička komerčně založenejch šmudlů, která nemaj na práci než dokurvit něcí práci jen proto, aby stihli uzávěrku. Mno jo, ale pořád je to menší ztráta času, než volební spoty SPD...

Zrodila se hvězda (2018)

Lejdy G překvapila hereckym výkonem. Osobně mě u filmů tohodle tipu štve čitelnost konců. A to jsem neviděl ten původní. A jako muzikant cenim realný prostředí a taky to, že ty věci byly nahraný live.