Vyměřený čas (2011)

Perfektní myšlenka, dobrej vizuál, prima akční zpracování a Timberlake je v pohodě. Dobrý scifi bez vesmíru.

Vzduchoplavci (2019)

Tři, ale jen protože to je podle skutečných událostí, který byly pozměněný pro holyvůdštější lůk... Bejt to samostatně vymyšlenej příběh anebo skutečně podle skutečnosti, tak je to parádní. Doporučuju zkouknout. Je to krásný!

Země zítřka (2015)

Skvělej vizuál a docela neotřelá nová myšlenka. Konec je takovej "seriálově" barevnej, ale jinak to je super.

Půlnoční nebe (2020)

Parádní survival, parádní scifi. Ještě by bylo fajn kdyby to někdo zrežíroval... Ale Geogre Clooney tu zahrál skoro životní roli. A pro fanouška scifi to bylo milé potěšení.

Neuvěřitelné příběhy (2020) (seriál)

Neni to špatný :-) docela v pohodě to navazuje na ty starý. Je to prostě takový béčko televizní. Vzhledem k produkci i distribučnímu kanálu si to ani nehraje na víc než to je. Potěšilo mě to, zabavilo a to je hlavní. Ty negativní hodnocení jsou podle mě lehce zbytečný.

Vlastníci (2019)

Tvl, tohle je hodně daleko :)

Star Trek: Picard (2020) (seriál)

Edit 2023: totální fanouškovská onanie, kterou těžko nějaký nový Star Treky eště doženou Edit 2022: Druhá serie je mnohem lepší už v prvních třech dílech. Enjoy! 2020: Super práce. Sice to neni už moc star trek na kterym vznikla jeho fanouškovská základna, ale i tak je to super. Za mě, jakožto někoho kdo neni už nejmladší, ale zároveň nejsem nějak zvlášť starej (33), musim říct, že je paráda sledovat tyhle seriály a postavy jak stárnou s tim seriálem. To je hodně zábavný a je to parádní odkaz na původní série. Asi jako celovečerák Nová Genrace, kde se setkává Picard s Kirkem - to hodně žeru :D

Super 8 (2011)

Docela dost mě překvapuje poměrně nízké hodnocení u tohodle kousku. Samozřejmě mě napadla spojitost se Stranger Things, nicméně ty mají hodnocení brutální a přitom v podstatě vykrádaj Super 8. Tenhle kousek má perfektní řemeslný zpracování, prima příběh, kterej odpovídá tématu a vlastně to člověka docela hezky přesune někam jinam. Jasně, je tam pár klišé, ale mě to k tomu prostě tak nějak sedlo. Za mě fakt dobrý,

Artemis Fowl (2020)

Bral bych to jako pilot k nějakýmu blbýmu seroši. To by mi bylo uplně jedno, jak je to děravý. Bavilo mě to, ale nízkýmu hodnocení se nedivim.