Shiti Hanta (2024)

Když pojmeš skutečnost, že to je japonský, tak je to v pohodě. Dobrý akční sekvence.

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

V roce 2023 vlastně dobrej akčňák. Snaha o Heat. Na první dobrou sem si řikal, jestli to nerežíroval Bay. Ale bylo tam málo výbuchů a žádnej heroshot. Je to v pohodě.

Argylle: Tajný agent (2024)

Svěží a plný dobrejch vtipnejch scén. To jejslabši sou herecký výkony a ani to neni tak blbý.

Smršť (2024)

První záběr rozklepanej dron a pak "služební zbraň Glock 17 a na fotce Hackler". Ale to se okamžitě smazalo naprosto ultimátním vizuálem a super atmosférou a skvělym soundtrackem/sounddesignem. Knihu neznám, takže film je pro mě dobrej. A ano, podobnost se "Shining" mě napadla brzo po začátku.

Fallout (2024) (seriál)

Super.

Jízda smrti (2023)

Taková Liamova klasika no. Dokoukáš to, ale na Oscara to neni :-)

Gran Turismo (2023)

Hmm, jako jestli tohle mělo bejt vážně braný, tak nevim. Za mě to je jak remake Need for Speed a i to byla slušná sračka. Neni to uplně blbej film, ale je to hrozná agitka na Nissan a PS...

Bod obnovy (2023)

Takovej Blade Runner z Wishe. Jediný co tomu škodí jsou český herci a českej color grading. Jinak je to mnohem lepší, než jsem čekal. Dobrý!

Monarch: Odkaz monster (2023) (seriál)

Vubec nechápu tak nízký hodnocení. Asi žánrem. Dlouho mě seriál tak nebavil. A vizuál je taky top.

Úsvit (2023)

Tohle je snad nejvíc filmařský řemeslo za celou československou kinematografii, co sem kdy viděl. Co se týče filmu jako takovýho, tak je to solidní drama, který se nemá za co stydět...