Astronaut (2022)

Moc hezká low-cost záležitost, která ukazuje, že i s malym kašpárkem se dá zahrát velký divadlo. Vizuálně moc pěkný, i docela slušnej scénář.

Prezidentka (2022)

Nothing Hill a Láska Nebeská v Praze. Z českejch filmů jsem viděl hromadu horších...

Mastičkář (2023)

Nemužu říct, že by mě to nebavilo, ale je to jak když sem v devadesátkách čuměl na Premieře na Rosamunde Pilcher.

Stín v oblacích (2020)

Tak tohle je totální sračka. Tak totální, že tomu musim dát 4 hvězdy, protože to je tak strašně wtf, že se mi to líbilo.

Stopy spravedlnosti (2017)

Sice nic moc efekty, ale whatever, je to čistá detektivka. Napínavá a Jackie tu podává solidní hereckej výkon, kterej neni založenej na skákání z baráku na barák. Brosnan s irskym přízvukem je taky vtipnej.

Černá hodina (2011)

Herecky to je na malinu... Ale nápad zajímací.

Matka (2023)

Hmm, kvalita těhle béčkovejch akčňáků jde postupně dolu. Ani si nepamatuju, kdy sem naposled viděl nějakej akčňák, co si nehrál na halyvůd a byl ryzí. No, život jde dál.

Ghosted (2023)

Na oskara to neni, ale já se bavil. Vtipný camea, Anna de Armas je tu (si myslim) lepší jak plánovaná Scarlett (ikdyž to je moje meta) a Chris Evans v roli "nesuperhrdiny" je vlastně docela hratelnej. Ale dost procent jde dolu za ten debilní soundtrack. To vybírala mladší segra Leoše Mareše..?