Mlha (2007)

Já sem asi divnej, když vidim ta hodnocení tady, ale přišlo mi to jako 80kovej studentskej film s trochu lepším rozpočtem...

Star Trek: Podivné nové světy (2022) (seriál)

Najsssss! Konečně zase starej dobrej Star Trek! Co epizoda, to samostatnej příběh a ne žádná "Galactica" s jednim storkem na 1243 dílů. Top prostě. Líbí se mi moderní zpracování kulis i při zasazení do "Constitution class" lodě. Super. I efekty sou skvělý. Je to taková kombinace TOS a Nová Generace a nebojim se říct, že to přidalo i pár prvků Orwillu!

Z jiného těsta (2023)

A přitom by stačilo víc fórů a zábavnější muziky... Nevim jestli to je komedie a nebo tragikomedie. A nebo jen tragedie.

Solo: Star Wars Story (2018)

Napoprvé sem si z toho na zadek nesed. Ale když to porovnám s tím, co u Disneyho vyblili od převzetí SW, je to vlastně super. Přirovnal bych to k Andorovi. Jasně, ten je lepší a temnější a víc reálnej a bla bla. Ale tohle je taky trochu mimo akorát takový hravější, protože prostě Solo. Za mě fakt super a doufám, že přehodnotěj pokračování.

Neznámý (2011)

Jedna z těch lepších věcí s Neesonem.

Výbuch (2020)

Dal bych tomu 4, kdyby na konci nebyly ty filosofický vokecávky.

Vražda v Londýně (2022)

Dávám 4. 3 za to, že to neni taková sračka jak píše Verbal (ne že by podle něj někdy bylo něco dobrýho...) a čtvrtou za to, že je to typ filmů, který se točej málo.