Tom a Jerry: Film (1992)

Zbytečný hanit to a srovnávat s pětiminutovejma gegama. Ten film je pro děti a sálá to z něj. Na původní koncept pětiminutovejch fórů si to ani nehraje, takže škoda to hanit. Je to dobrý!

Není čas zemřít (2021)

Kýč jako prase. Ale strašně dobrý zakončení Craigovy serie.

Soudný den (2008)

Taková britská parodie na Resident Evel, Vodní Svět a Mad Maxe. Akorát hroně blbá. Dvě dávám za žánr.

Beckett (2021)

Docela nudnej rozjezd a chtěl sem tomu dát 3*. Ale slušně se to pak rozjede a je to klasickej thriller. Prostě dobrá akcička.

World Trade Center (2006)

Je to hodně silný. A ten začátek, z pohledu pár policajtů co vlastně vubec nevědi o co jde, je parádně podanej. Zbytek už je slabota. Tuplem na Stonea. Navíc bych čeká trochu víc "epic" film kvůli tomu tématu.

Drsný město (2020)

Dobrej drsnej film. Dobrá atmosféra.

Assassin’s Creed (2016)

Zkouknul sem to podruhý a vlastně je to hodně v pohodě.

Potulný samuraj Kenšin: Počátek (2021)

Naprosto ultimátní akce svýho žánru. Tenhle díl sem Viděl jako první z celý série tak nějak omylem při proklikávání Netflixu. Vubec to neni na škodu, protože obsahuje hromadu retrospektivy. Každopádně celá serie je totáně našláplá a anime/manga prvky jsou do filmů zasazeny vlastně dost střídmo, takže pohoda. Za mě nejlepší díl serie pro svojí temnější atmosféru. Fungoval by i bez ostatních.