Liga spravedlnosti (2017)

Nuda na n-tú. Po pol hodine som sa modlil, nech sa táto trápnosť rýchlo skončí. Nezaujímavý, stokrát recyklovaný dej a zápletka, lacné a preplácané CGI, otrasný záporák a herecké výkony, ktoré mi pripomínali skôr divadelné predstavenie. A samotní hrdinovia? AQUAman, ktorý viac lieta, než pláva, najslabší/najhorší Batman v histórii, Cyborg úplne mimo... 2 hviezdy (a aj to som veľmi štedrý) dávam jedine za mierne spestrenie v podobe Flasha a paradoxne za Wonder Woman, ktorá túto partiu kriplov ako tak ťahala. Toto má byť akože konkurencia Marvelovkám? Ani omylom. 30%

Totem (2017)

Tak toto bol fakt strašný omyl...

Blok 99 (2017)

Hmm, ako len začať... Totálne nelogické správanie hlavnej postavy, bitky, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani Seagal a vrchol v podobe vraj brutálnych a surových scén, ktoré v konečnom dôsledku vyzerajú smiešne a pripomínajú skôr nejaký študentský film. Bez urážky, ale prirovnávať tento film k Tarantinovkám, dokonca k Pulp Fiction chce fakt dobrého dílera... 25%

Wind River (2017)

Parádny thriller s vynikajúcimi postavami a mrazivou atmosférou. K dokonalosti mi chýbala trošku sofistikovanejšia zápletka, ale to je zrejme len uhol pohľadu. Jednoznačne najlepší Rennerov výkon, široko-ďaleko. 90%

Wonder Woman (2017)

Priemerná nuda ťahajúca sa skoro 3 hodiny. Gal Gadot mala ostať radšej pri modelingu, lebo ako herečka je proste otrasná. Ale na druhej strane to bolo asi to jediné na čo sa tu dalo pozerať. 40%

Pobřežní hlídka (2017)

Chce to byť komédia, no nie je. Chce to byť poriadny akčňák, no nie je ani to. Vlastne tu vôbec nič nefunguje, humor je vyslovene trápny, akčné scény vyzerajú dosť amatérsky, jediné plus tak môžem dať za Rocka, ženské v plavkách a záverečné titulky, ktoré ma bavili viac, než celý film. 30%

Loupež ve velkém stylu (2017)

Celkom príjemná a nenáročná jednohubka, kde potešili staré známe tváre. Charizmatickí osemdesiatníci ukázali, že ešte stále nepatria do starého železa a s prehľadom strčia do vačku aj oveľa mladších kolegov. Keby však tí americkí dôchodci vedeli, ako (a z čoho) žijú tí naši, asi by boli zhrození :D

Táta je doma (2015)

Z dvojice Wahlberg-Ferrell sa podľa mňa dalo vyťažiť ďaleko viac, takže 3 hviezdy sú max čo môžem tomuto filmu dať.

John Wick 2 (2017)

Brilantne natočené, no ničím prekvapujúce. Chapter Two sa prakticky vezie na rovnakej vlne ako jednička, akurát so surovejšou akciou, kde krv tečie potokmi. Ale to predsa od poriadneho akčňáku aj chceme! 85%

Loft (2014)

Zbytočne prekombinované, príliš (nasilu) zamotané a v konečnom dôsledku veľmi lacné. Bolo mi v podstate jedno, ako to skončí a to by sa nemalo stávať. Ale potešili aspoň pekné herečky :D 40%