• Krátkometrážní

Hostel (2005)

V předvánoční nudě jsem se rozhodl, že zkouknu tuhle Hostel(ovou) trilogii, jelikož jsem snad ani jeden díl neviděl celej. Eli Roth(a) mám rád, ale tohle mi vůbec nesedlo.

Bengálský tygr (2010)

Musím uznat, že tenhle animal horor měl něco do sebe. Tygřík, Kelly ( Briana Evigan ) i napětí ok. Ale v tomhle případě nejde než nesouhlasit s kolegou peter12. Film kazí nedomyšlené situace a hodně náhod. Koukatelnej průměr.

Den otců (2011)

Tromu mám rád, ale tohle bylo divný. Jako seriózní film se to brát nedá a na Tromu mi to přišlo, že se Father's Day drží hodně při zemi. Film má zbytečně přepálenou stopáž a ještě k tomu mi to nepřišlo ani extra vtipný. Líbil se mi Old School(ovej) look a i gore se místy celkem povedlo. Ale jako celek mě to neoslovilo. Většinu stopáže jsem spíš trpěl než bych se bavil.

Vlčí bouda (1986)

Mnou dlouho opomíjený film Vlčí bouda se pro mě rázem stal jedním z nejlepších Československých hororových počinů. O filmu jsem věděl málo a jsem za to rád. Protože o to víc si mě získal. Jelikož jsem netušil jakým směrem se bude dál ubírat. Parádní psychologická hra s atmosférou hustou tak, že by se dala krájet. Cuká to se mnou abych dal 5 hvězd, ale herectví většiny mladých protagonistů byla katastrofa. Ikdyž je možný, že to byl úmysl. Tak či tak se jedná o hutnej film. Za mě palec nahoru.

Kolej (2014) (TV film) odpad!

Tenhle " hororovej skvost " dávali v jednu ráno v bedně. Tak jsem to prubl. A výsledek? Katastrofa. Přeměna ošklivýho káčátka, hlasy, vidiny, školní tajemství, tajný spolek, ....Prostě " horor " ze školního prostředí jakých už tu byly mraky. Nuda, nuda, nuda a jako třešnička na dortu trapnej konec. Tohle nebrat.

Pomsta živých smolařů (2004)

Hledal jsem nějakou oddychovku a narazil jsem na tohle. Nebyl to průser, ale že bych se válel smíchy po zemi se taky říct nedá. Slabší 3.

Tulpa - Perdizioni mortali (2012)

Po neutuchajícím nadšení z filmu Masks jsem hledal další z novodobějších giallo kousků. Tulpa - Perdizioni mortali ale ani zdaleka nedosahuje takových kvalit jako výše zmiňovaný Masks. Vraždy jsou zde sice originálnější a vynalézavější, ale děj filmu mě zrovna dvakrát neoslovil. Potěšila účast Michele Placida ikdyž už to není takovej bourák jako v dobách kdy hrál Corrada Cattaniho v televizním seriálu Chobotnice. Jinak je pro mě Tulpa průměrným giallo filmem.

Masks (2011)

Kde je strach, tam je i cesta.

Děs po setmění (2014)

Průměrnej slasher,kterej sice neurazil, ale ani nenadchl. Spíš převládá lehký zklamání.

Nakažení smrtí (2008)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film nejde brát vážně. Chvílemi mi to přišlo jako komedie. A kupodivu mi to ani nevadilo. Nenáročná oddychovka u který můžete nechat mozek v klidu odpočívat. Potěšil Kevin Sussman, kterej se do svý role úžasně hodil.