• Krátkometrážní

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Nikdy mi Harold a Kumar nepřipadli až tak vtipní. Kdyby to neběželo v bedně jen těžko bych se na to někdy podíval. Jednička je ještě jakž takž koukatelná a celkem vtipná. Tohle už je těžká nuda. Nezachrání to ani Trejo jako milovník Vánoc. Pár vydařenejch scén ještě nedělá dobrej film.

Sculpture: part one (2017) (amatérský film)

Experimentální - možná. Ale horor ???

Dej si pozor! (2016)

Dnešní den jsem chtěl odstartovat nějakým povedeným Vánočním hororem. Proto jsem si Better Watch Out šetřil právě na dnešní den. A musím uznat, že jsem se na tenhle kousek celkem těšil aniž bych věděl o co tady přesně půjde. Stačilo mi, že to natočil Chris Peckover který mě svým předchozím filmem Undocumented neskutečně překvapil. To co ale přišlo jsem absolutně nečekal. Na jednu stranu si film neskutečně pohrává s divákem díky dějovým kličkám, ale na druhou stranu u mě nedokázal navodit jakýkoliv napětí. Komediální stránka filmu se u mě taky naprosto minula účinkem. Za sebe musím říct, že jsem zklamanej. Čekal jsem daleko, daleko víc. Případné opětovné puštění už u mě asi nehrozí, protože zmizí i ten moment překvapení z dějových zvratů. Rada - čím míň o filmu víte, tím větší šance je, že si ho užijete. Ikdyž u mě to nefungovalo ani tak.

Hold My Scissors (2004)

Velice povedenej experimentální kraťas, lahodící očím i uším.

LOT254 (2012)

Kamera, duch a nepovedený lekačky. Jak originální.

Breathe (2013)

Láska je láska.

Torment (2013)

Pravdou je, že Torment není nikterak originální home invasion, ale nemůžu si pomoct. Mě tenhle film prostě sedl. Ikdyž mě hned od začátku neskutečně srala postava Sarah. Postupně si začala napravovat reputaci a na konci se ukázalo, že to není taková kráva jak to vypadalo na začátku. Jako milovník gore jsem si sice taky nepřišel na svý ( jelikož gore tu nebylo vůbec ), ale vše vynahrazuje napětí a houstnoucí atmosféra. Masky killerů jsou sice jednoduchý, ale v jednoduchosti je krása. K tomu všemu sympatická stopáž, takže film má celkem svižný tempo. Takže za mě to jsou slabší 4 hvězdy.

Hostel III (2011)

Rozhodně lepší než Eli(ho) jednička. Z větší části mě film nudil. Nevytvořil jsem si ani žádný sympatie takže mi bylo vlastně fu(c)k jak to dopadne. Konec byl celkem svižnej a cením si i snahy o zvraty, ale i tak už to nezachránilo předchozí nudu.

Hostel II (2007)

Dvojka už se podle mě povedla daleko víc. Trapáky vystřídaly buchty což bylo určitě ku prospěchu věci. I samotný příběh mi přišel daleko poutavější. A finále? Oproti trapné naháněčce v jedničce je dvojka o dva levely výš. Podle mě je druhej díl nejlepším dílem téhle série. I tak se pro mě ale jedná o průměrnej kousek.