V Bruggách (2008)

Velke prekvapeni-uzasny debut.Podporeny dokonalymi hereckymi vykony vsech(vsak Farrell se svou roztekanosti a prizvukem exceluje,Clemence Poesy zvlastne krasna)skvelou atmosferou vanocnich Brugg,padnouci hudbou,vyspekovanym scenarem a dialogy.Zvlastni film-VELMI cerna komedie.Fuckin fairy tale in Bruges

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Je to strasna ciparna-Stalllone uz je vycpely,o deji se tu neda mluvit..akce je vsak slusna,ikdyz bych rekl ze nekdy zbytecne detailni-libil se mi zaver,ktery zavzpominal na 1cku kterou mam moc rad..s odrenyma usima 3*

Sirotčinec (2007)

Psychologicky horor a kvalitni filmarina.Dokazat aby takovy film pusobil pres den jak ve filmu tak ve skutecnosti je umeni.Poradna davka napeti,slusna hudba a supr vykon v hlavni roli-zaver ve sklepeni je vylozene supr a moc se mi to libilo-celkove jsem z tohoto filmu¨pomerne nadsen

Monstrum (2008)

Napad z Blair Witch diky rozpoctu dotazen k dokonalosti.Jednoznacne klady za technicke zpracovani a zvuk,zapory v podobe hercu ,misty dost pritazeneho deje a nekolika hluchym mistum.Naopak nektere napady s kamerou jsou opravdu vybrousene-kazdopadne zabavne 75%

Krok za krokem (1991) (seriál)

Pro mladsi generaci-netlaci se na pilu a to v zadnem pripade

Pán much (1990)

Tady jde hlavne o uzasny(zaroven desivy)namet.Zpracovani se povedlo.Kdyz jsem to videl jako mladsi byl to celkem shock

Mlha (2007)

Husté!skvela Marcia Gay Harden(nikomu jsem snad nepral smrt tolik jako jeji postave),dobre triky,super zakonceni..nekolik vylozene wtf momentu,akorat o scenari se tu neda mluvit 85%

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Skveli herci i rezie a zpusob vypraveni-misty opravdu dost cerna komedie u ktere jsme se bavil 70%

Dexter (2006) (seriál)

1.serie:Parada!Skvele postavy,skvele zahrane..na 5* nejdu jen kvuli nevyrovnanosti jednotlivych dilu a jedne pribehove lince ktera me moc nebrala(Dexova ,rodina,)jinak opravdu vyborny detektivni serial s velmi netradicnim hrdinou.2ha serie je vsak jeste o fous lepsi coz u serialu dnesni doby neni vubec zvykem!Skveli herci,dobra hudba,propojeni jednotlivych osobnich pribehu-jdu na plny pocet. Dexter prave proziva uz 5tou sezonu a je stale ve vyborne forme.Scenaristi se cini a Michael C. Hall uz bude Dexterem navzdy.Necham se prekvapit ale aktualni 5x8 byl opravdu skvelym dilem a uz naplno zase jede zavislost.)..zaver 6te serie mi zas podlomil kolena.)vsechno pri starem-vyborni herci(J.Carpenter ukradla serii) 4,5*