Sousedi (2014) odpad!

Nova a její komerční shitový braky. 🤮

Pokoj (2019)

50-60% (3,5*)

Podfukáři (2013)

Strašná blbost. A nejenom proto že nesnášim toho Eisenberga.

Vivárium (2019) odpad!

Důkaz toho že lidi z karantény a podobných věcí blbnou. Je sice z roku 2019 ale nevíme přesně. A nejen oni, blbne tim i kultura a všechno. Jak se k tomuhle mohl někdo propůjčit. Asi nemaj herci peníze a berou kdejakej výmysl nějaký vyfetovaný palice.

Volání divočiny (2020)

70% Hezky se na to koukalo. Film dobře utekl. Omar Sy byl sympatický a Harrison taky. Samozřejmě animovaní psi nejsou tak přirození, ale to mi nevadí, když si uvědomím, že aspoň nebyl žádný živý tvor zneužitý, teda maximálně mohl být nějaký člověk ale to asi ne a to by bylo o něčem jiném. Šmejd filmu byl jaksepatří skutečně šmejd až jsem si na něj pomalu brousil kudlu. Film byl takový putovní, takže se podle toho scénář odvíjel a já jsem čekal že se třeba Buck zase shledá se svojí smečkou nebo se vrátí do svýho domova, kde si ho snad začnou víc vážit, ale asi to takhle bylo lepší. On už si nějak poradí když už se ujmul svýho postavení a vyzkoušel si život v divočině. I když takový pes potřebuje spíš pána než psí smečku. Ale přece jenom z vlka toho má v sobě pořád dost. Film měl krásnou atmosféru a krásnou zimní krajinu. O dojetí taky nebyla velká nouze. Jen zřídka jsem něco nepochopil nebo mi něco nesedlo. Dalo by se něco vytknout, ale tak už to asi chodívalo a nejspíš to tak bylo i v knížce.

Postiženi muzikou (2019)

No to je výběr v kinech! Tam by nedostali ani postiženýho.

Česko-19 (2020) (TV film) odpad!

Aneb jak vyždímat z krize nanejvíc.

Malé lásky (2017) (pořad)

Nehodnotím protože nejsem divák ale, vůbec nechápu o čem to je a oč tu jde. Mám se dívat jak starý a tlustý ženský roděj další?

Nesmrtelný (2019)

Zajímavá a krásná balada na Gomorru.