Neuvěřitelné příběhy - Musíte mi věřit (1986) (epizoda)

Osobně bych změnil scénář a to ve stylu “osud je nevyhnutelný” a to tak že když stařce vezou v autě aby letadlo havarovalo právě kvůli tomu že mu stařec s autem vjede do dráhy, takže by se nakonec stalo to co se má stát a děda by tomu ještě vlastně paradoxně pomohl. Tak jsem si myslel že to bude, ale asi by to nebylo úplně realizovatelný, protože letadlo mělo vybouchnout či co a ještě někde nad domem pána.

Will a Grace (1998) (seriál) odpad!

Jediná sympatická mi v seriálu je D. Messing, jinak tyhle teploušský sitcomy nesnášim a nesnášim Lumíra (V)Olšovskýho. Ten jeho elegantně teploušskej hlas. Slyšim ho ještě teď. Takže se na tohle absolutně nemůžu koukat. Škoda.

Na špatné straně (2018)

I kdyby to bylo dobrý, je to tak uuuutahaný že je to pěkná nuda. Je to sice hlavně krimi a drama takže tu akci nemůžu čekat tak moc, ale tady je všechno moc pomalý. Pomalu se mluví, chodí, jí, a kdyby to dávali do filmů, tak i chodí na záchod. Hodina a třičtvrtě by na tohle bohatě stačilo. Od filmu jsem si sliboval aspoň Něco. Tohle mě tak otrávilo.

Zlo s lidskou tváří (2019)

Film mohl být klidně o 20 minut kratší. Ze žánrů bych asi vyjmul ten “thriller”, ale budiž. V oněch 70. letech by to bylo pouze drama a nanejvýš krimi, ale možná naštěstí už to dneska máme konkrétnější. Nicméně žádné vraždy tam nečekejte, snad jednu. Takže je film i pro slabší povahy, ale zase lepší než krvák.

Arctic: Ledové peklo (2018)

Dlouho mě nic tak neuspávalo a nemrazilo, bohužel ale ne tak jak by si tvůrci přáli, ale tim arktickym prostředim. Tohle bych očekával od přírodopisnýho dokumentu z těhle končin, tam by to stačilo. Nicméně jestli se tam v druhé polovině něco rozjelo, tak už beze mě.

Mroží muž (2014) odpad!

Tohle prostě jinak než Odpad! nejde. Vlastně myslim že pro takovej odpadní film je to i lichotka, on má bejt odpadní, on takovej chce bejt. Okrad mě o 10 minut života, to mi stačí a jemu musí taky.

Interview Jaromíra Soukupa (2018) (pořad) odpad!

Mimochodem, Soukup chtěl spustit nový pořad, Ego Jaromíra Soukupa ale nesehnal tak velké natáčecí prostory.