Moje zprávy (2018) (pořad) odpad!

Na rovinu, pan Soukup je u mě totální nula, která se ze sebe snaží udělat jedničku. Přes jeho 50 pořadů až po jeho tisíc reklam na jeho pořady za hodinu. Nevím jak moc pan Soukup chce ještě klesnout a jak moc ještě chce ze sebe dělat mentála, který jediné co umí, je si dělat propagaci. Ale osobně doufám, že tahle hitparáda co nejdříve skončí a všichni budeme moct chodit spinkat s úsměvem na tváři. Už jen ze sledování jeho Kauz Jaromíra Soukupa si moje mozkové buňky říkaly "Na co ten vůl zase čumí?". Ale bohužel , to nejhorší teprve mělo přijít. Dámy, pánové, mozkové buňky. Představuji vám, Moje Zprávy. Naprostou kokotinu, která tady ještě nebyla. Naprosto otřesné herecké výkony našeho pana Soukupa, jeho tendence překopávat problémy do ještě větší problému a samozřejmě, jeho totááálně blivajzní humor, nad kterým se pozasmějí pouze hluší retardovaní důchodci, kteří se smějí jen kvůli tomu, že vidí se usmívat Soukupa a myslí si že zazněl vtip. Je mi jich líto. A je mi líto všeho co se na pořadech podílejí. A hlavně pana Jaromíra Soukupa, který furt doufá, že si získá jeho vysněnou slávu. Nevím jestli se mu mám smát. chytat se za hlavu nebo plakat. Každopádně, dělám všechno. Mám nápad! Jděte za svým prarodičem a zablokujte jim Barrandov. Život bude krásnější jak pro vás, tak pro ně.

Sabrinina děsivá dobrodružství (2018) (seriál)

Ve zkratce, Netflix. Příběh může být zajímavý a dost poutavý, ale i tak se sem tam najde nějaký špatně vybraný herec (nový Witcher by mohl povídat) či nutnost cpát do seriálů feminismus, homosexualitu, jinou barvu kůže v rodině a bůh ví co ještě se v seriálu objeví. Já proti feminismu, homosexualitě a tak nic nemám, jen mě štve jak Amerika tohle všechno cpe do svých filmů a seriálů. nevím jestli to je nutnost nebo tak, ale je to až otravný. Čekáš nějakou fajn holku a ona po chvíli začne řvát po celé školy ať se ženy zastávají žen, začíná na každém rohu vylepovat plakáty a věčně otravuje svého říďu, který vypadá, že to má všechno moc dobře na háku. Do toho naše Sabrina ještě má svého bratránka, který ani nevypadá na jejího bratranka, protože má jinou barvu kůže, ale to samozřejmě nemůžu říct, protože by to byl strašný rasismus. No a tento bratránek se později ukáže jako homosexuál.... Vážně? do této doby mi jeho pupuš noutbůček a jeho papůčky ladící se župánkem, přišli jenom tak. Ach jo. Dál bych dvě hvězdičky, ale jelikož se ukázal i náš milovaný kocour, přivřu oči a dám tři. Přeci jen. Ještě film zachraňuje suprotajemný příběh se super atmoškou a párkrát dobrých hereckých výkonů Doufám, že mě tento seroš do budoucna ještě mile překvapí.

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004)

Takže, špatný scénář, stupidní dialogy, strašné herecké výkony, trapné snahupostrádající CGI a mnoho dalšího. Pojďme si to pořádně rozebrat. Když jsem po shlédnutí filmu se podíval na ČSFD stránku pro tento film, stuhla mi prdel. Jak člověk, který dělal scénář pro jedny z mých oblíbených filmů, mohl udělat scénář k tomuhle průšvihu? Už od začátku filmu jsem věděl, jak asi film dopadne a hádejte co. Nemýlil jsem se. Během utrpení ze příběhu, bohužel jsem slyšel i dialogy. Něco tak stupidního jsem dlouho z úst filmové postavy neslyšel. Ještě hůř, když jsem viděl film s českým dabingem, který tohle několikanásobně zhoršil, když nějaké slova překládal do úplně pitomých slov a když dabing neseděl ani charakterům na pohyb úst. Bohužel, v každém filmu se najde nějaký herecký amatér, který hraje jen pro dobrý pocit nebo jenom pro peníze, i-když hrát vůbec neumí. Kámen úrazu ale je, že tihle amatéři jsou v tomto snímku všude. Nejlépe na tom byl Matthew Lillard, který hrál Shaggyho. Lehce mí svými výkony připomínal Jima Carreyho. Každopádně mi připadalo, že se Matthew nechal asi moc unést. Vypadalo to, že hrát debila ani nepotřebuje a jde mu to samo. No a to co mě, jakožto milovníka grafiky a CGI bolelo nejvíce bylo koukat na to odporné CGI. Sem tam se jim něco povedlo, něco zase bylo na facku. Ale zase musím říct, že CGI nebylo až na té nejhorší úrovni, protože jestliže na film koukáte s dětmi, asi vás CGI tolik nezajímá a ještě se hezky zasmějete. Přiznám se, že i já se mnohokrát zasmál. Líbil se mi ten typický humor pro mladé publikum. Tak třeba i já když jsem byl menší, tak jsem měl tenhle film za pořádnou švandu. Takže film odpornej, ale na zabavení dětí určitě dobrý. Děti to bude nastopro bavit.

Ant-Man a Wasp (2018)

Upřímně, mě docela mrzí že filmu dávám 3 hvězdičky, protože bych rád dal 4, ale v hlavě vím, že 4 si film nezaslouží. Nejvíce se mi na filmu zalíbilo ten šťavnatej Marvelovský humor. Spousta dobrých hlášek a vtipných zápletek jsou třešnička na dortu. Bohužel, něco mi na filmu vadilo. Ve většiny Marvel filmů je moto "Pojďme zachránit svět!", ale u Ant-Man and the Wasp je moto "Maminka nám uvízla ve světě kvant, tak hurá za ní!", takže ze zachraňování světů se dostáváme k zachraňováni členů rodiny. Což je sice roztomilé, ale jakožto Marvel film, se to prostě nehodí. Ale jak už to bývá, někdo se vždycky musí srát do cesty. Takže máme tady FBI, nějaké blbečky, kteří se snaží být drsní, ale spíš jsou jen otravní a nějakou holku, která chodí přes zdi a má krámy. No a se spoustou postav, je hodně promarněného času. Ještě, že tento promarněný čas byl zachráněný již zmíněným super-humorem, jinak bych asi u filmu usnul. Ale to co mě nejvíce štvalo, až otravovalo byly chyby v editu (střihy, atd.) nebo pár věcí, které mi nedávali smysl. Tak třeba, Scott kouká do monitoru, pak se ohlédne a střih, kouká do monitoru a zase se ohlédne. Nebo při rozhovoru Scotta a jeho dcery, směje se, kouká do země, střih, Scott kouká na dceru a nesměje se. Některé špatné prostřihy, jsou viditelné i při prvním zhlédnutí filmu, ale pak když na film koukáte znova, naleznete další a už vám to leze pak na nervy. No, a věci které mi nedávali smysl byly ohledně vědy, ale jelikož nejsem vědec a vlastně mám od něho opravdu daleko, tak radši nic zmiňovat nebudu. Zkráceně, Typická Marvelovka plná chyb. Jo, stojí za to shlédnout potitulkovou scénu, stojí za to.

Ohnivé tornádo (2015) (TV film) odpad!

Člověk si řekne ''Tak tohle nemůže nikdo myslet vážně.'', ale bohužel, si později uvědomíte, že tohle je opravdu film, kterému někdo dal hodiny svého vypatlaného života do tohledle. Proč? Do háje, proč? Vizuální efekty vyhrabené s hajzlu, herecké výkony na úrovni školního divadla základní školy, kameru držel snad děda s Parkynsnem a pane bože, ty zápletky? Jedná se o jedno velké klišé. A ta logika? Ohnivé tornádo projde přes jadernou elektrárnu. Víte co se stane? Že bouchne? Haha.. Kde pak. Přeci se roztopí jako zmrzlina na sluníčku. No twl, tohle byla jízda.

Matrix Revolutions (2003)

Samozřejmě další velmi povedené vizuální efekty na tu dobu. Akorát škoda, že film byl nudný. Během celeho filmu se řeší bitva se stroji a to diváka nebaví. Nikoho nebaví nezáživný kecy. Dále ve filmu chyběla taková ta šťavnatá třešnička na dortu. Tím myslím ty naše oblibené adrenalinove bitky ve slowmotionu a plné kolemletajicich kousků omítky. Bohužel že se tato bitka ukazala pouze na začátku a až ke konci filmu a to diváka zamrzí. "Halo? Kde je Neo? Furt čumim na tu partu pitomců bojujicich proti tem strojum, ale Neo nikde.". Je docela na hovno, když film zapomene na hlavního hrdinu a jen se zaměřuje na jiné vedlejši postavy, u kterych sotva zname jejich jmena. Opět, Neo chvilku mluvil na začatku filmu, pak jen v par dalšich scenach a až ke konci filmu. Rychlé zhodnocení trilogie: Matrix - Nudné vysvětlování co je to Matrix... Matrix Reloaded - pravá Matrixova akce (nejlepši dálnični honička).... Matrix Revolutions - nudné zakončení přiběhu

Malý Velký Bojovník (2010)

Ze začátku je film neskutečně nudný, že máte chuť ho vypnout. Ale když dáte filmu šanci, zjistite že to za to bude stát. Okouzlí vás hezky natočené triky aka. Jackie Chanova specialita a lehce dramatický příběh. Vydáte se do starověké Činy, kterou příběh doprovází humorem a atmosférou.

Need for Speed (2014)

Ne jenom, že film má společné s herní sérií pouze auta, název a závody, taky by si nezasloužil nosit název Need for Speed. Jakožto srdcař a milovník herní série, jsem byl hodně zklamaný. Ano, film je sice hezky natočen a má atmosféru. Nejvíce mě zahřáli na srdíčku akční scény, připomínajíc samotnou hru. Ale zase bylo těžké, si zvyknout, že Aaron Paul je ten akční řidič. Hold, když máte několikrát nakoukáno Rychle a Zběsile, tak si zvyknete, že takové nadupané krasavce řídí Vin Diesel. Tak ještě aby bylo méně kecání a více akce, bylo by to celkem v pořadku.

Matrix (1999)

Představuji vám Matrix - film, který má k dokonalosti jen krůček. Představuji vám naprostý bombofilm, který dominuje naprosto suprovými triky, na rok 1999 výbornými vyzuálními efekty a CGI, hereckými výkony či legendárním soundtrackem. Legenda neumírá.

Elektra (2005)

Udělat film podle příběhu Elektry není na škodu. Jenom by se měl dostal do správných rukou. Čehož je tento film naprostým opakem. Jde o pouhé příživnictví na Daredevilovi, který byl celkem i úspěšný, které pochází z dílny Marvelu. Děkuji ti, Robe Bowmane, o něco víc nesnáším Marvel. Byl bych docela rád za uznání za to, že jsem strávil 90 minut svého (už promrhanýho těmito průšvihy) života. Nejen, že film je naprosto nudný, taky je plný trapných snahopostrádajících hereckých výkonů a herců nehodící se do své role. Film je tak nezajímavý, že jsem při sledování přečetl pár stránek časopisu a několikrát si odskočil, aniž bych film zastavil, protože těch pár chybějicích minut příběhu mě nijak nesralo. A jestliže se opravdu dokoukali bez přestávek celý film, tak máte můj silný respekt.