The Class of 92 (2013)

Ročník 92. Giggs, Becks, nervózní Nevillové, Nicky Butt a Paul Scholes. Spousta povídání a archivních záběrů šesti kamarádů, kteří to spolu táhli od nějakých 14-15 let a dotáhli to až na sportovní Everest. Parádní příběh.

Divočina (2006)

Takový levný parazit, který si myslel že se sveze na vlně zvířecích animáků.

The Gambler (2014)

Wahlberg lítá v dluzích u týpků, se kterými není radno moc vyje(b)dnávat. Potíž je to, že když už by ty prachy na splacení dluhu sehnal, tak je zase prosází. Na čemkoliv. Premisa vypadá dobře, ale přiznávám, že jsem od Wyatta čekal trošku víc. Emoce dokázal u opic vyloudit levou zadní, ale tohle funguje tak na polovic. Ale jako sonda do gamblerovy duše to je asi hodně přesné.

Vzpomínka na Titány (2000)

Průměrný sportovní film o už celkem tradičním palčivém americkém tématu. Už to začíná být pomalu klišé, že každý druhý sportovní milník začíná tím, kterak se dá do kupy pár černošských hráčů s bílými a po počátečních neshodách válcují jednoho soupeře za druhým.

Vražedná práva (2014) (seriál)

Po třech dílech jsem to chtěl zabalit, naštěstí jsem tomu dal šanci dál a nelituju. Hlavně peckový závěrečný dvoudíl je co do napětí nehodnotitelný. S01 - 4/5

Madagaskar (2005)

Kdysi se mi první Madagascar vůbec nelíbil, ale teď když tuhle sérii sjíždím znovu, tak moc nechápu proč. Je to sice pořád taková rodinná kravinka, ale fakt zábavná a hlavně dala světu ty nejprďáčtější tučňáky.

Mapy ke hvězdám (2014)

David nám říká, že všichni v Hollywoodu jsou buď úchyláci nebo feťáci...anebo obojí. Ale říká to v pekelně nudné formě.

Šofér (2014)

Ať už veze Liottu, Hoffa nebo extravagantního miliardáře, tak Stretch ani na minutu nenudí. V tomhle žánru začíná být na Carnahana spoleh jako na málokoho.

Goldfinger (1964)

Třetí Bond už nese všechny klasické znaky slavného agenta. Silný záporák se svým zabijáckým poskokem jsou taky plus, ale to tehdejší rozvleklé tempo mi až tak moc nesedí.

Newyorská romance (2013)

Stejná parádička jako Once, jen tentokrát v trošku jiném balení. Carney je mistr v zachytávání kouzla okamžiku.