• Krátkometrážní

Ninjago - A Sinister Shadow (2022) (epizoda)

Skvělý a zajímavý flashback jedné z nejzajímavějších postav z Ninjago. Chybí mi pořád jen delší stopáž epizod, která by nejen této epizodě dovolila mnohem více možností.

Želvy Ninja (2012) (seriál)

Tento seriál je opravdu neskutečně povedený, ať už to jak skvěle dokáže skloubit dějové linky různých postav, ukázat zajímavé akce nebo vůbec pracovat s příběhem samotným. Seriálu se povedlo mistrovsky představit všechny hlavní postavy, ať už se jedná o želvy, Trhače nebo Krangy. Seriál dává opravdu důraz na postavy a jejich příběh obecně. Hlavní dějové linky jsou propracované a nechybí opravdu zásadní zvraty příběhu. Je tu relativně dost vedlejších epizod, které obecně u podobných seriálů moc nemusím, nicméně v tomto případě mi to vůbec nevadilo, jelikož seriál těchto epizod dokáže využít třeba i později k dalšímu ději a tvůrci se v tomto seriálu rozhodli opravdu využít potenciál mnoha postav. Animace je perfektní a také cením dokreslení některých dějových linek v poslední sezóně. Crossover se staršími Želvy ninja také potěšily, stejně jako celý tento seriál.

Želvy Ninja - Série 5 (2017) (série)

Tato sezóna slouží jako velice pěkný a povedený bonus, kterého si velice cením. Je tu hned několik různých příběhů, které se snaží dovyprávět některé nedokončené dějové linky, avšak jsou tu i opravdu bonusové příběhy. Je skvělé, že tvůrci se vrátili zpět k různým postavám, aby dovyprávěli jejich příběh a "vnesli tak klid do duše fanoušků". Měl jsem stejnou myšlenku u jiného seriálu a jsem rád, že tato myšlenka dokončení dějových linek a bonusových epizod klapla alespoň zde. Hned první příběh z této sezóny, který se mi zdál ze začátku ne moc zajímavý nakonec velice doceňuji.

Želvy Ninja - Série 4 (2015) (série)

Obsahuje spoilery: Tato sezóna je naprosto ohromující. První vesmírná část nabízí pestrá dobrodružství, která může nabídnout jen vesmír a druhá polovina nás vrací zpět do New Yorku do finální bitvy. Vesmírná dobrodružství jsou svěží a trochu jiná než předchozí dobrodružství, navíc je tu spousta nových zajímavých postav. Druhá část pak představí zajímavou novou "hrdinku", emotivní scény a především poslední vzestup a pád Trhače. Ve finále propracovaná senzační sezóna.

Ninjago - The Council of the Crystal King (2022) (epizoda)

V této epizodě se konečně dostáváme k radě Křišťálového krále a zjišťujeme o ni více. Také nechybí celkem slušný souboj s překvapivě silným Mechanikem a to nejlepší, co epizoda nabídne je konec, který je naprosto geniální, ačkoliv se nejspíš nebude jednat o překvapení, pokud jste viděli sety k této sezóně. Nicméně jsem nadšený z této epizody, respektive především právě z konce této epizody.

Ninjago - The Fifth Villain (2022) (epizoda)

Celkem dobrá epizoda, kde je vidět, že i nindžové se mohou něco naučit od záporáka. Také je tu jeden slušný vtip k Prime Empire, ale pořád se hlavní dějová linka spíše jen rozjíždí.

Ninjago - The Benefit of Grief (2022) (epizoda)

Tato epizoda byla trochu zvláštní a místy otravná, ale ve finále se mi líbilo zakomponování originální hudby do příběhu a byla to celkem nevšední epizoda pro Ninjago, takže nakonec si zaslouží 4 hvězdy.

Ninjago - Hounddog McBrag (2022) (epizoda)

Tato epizoda se zdá být již zase o něco zajímavější než pár předchozích. Jsem rád, že se tentokrát v zajímavějším světle, než kdy dříve objevuje Uprhol, který dostává oproti dřívějším dobám opravdu výraznou roli a nová drsná postava Hounddog McBrag se zdá být také celkem pozoruhodná.

Ninjago - Kryptarium Prison Blues (2022) (epizoda)

Opět se tu objevuje jedna velice dobře známá postava z historie Ninjago a tentokrát tu máme opět i nějakou akci, ale i přesto se dále neděje nic nečekaného. I když bychom neměli zapomenout na dívčí sílu, která chystá něco zajímavého. Každopádně spíše průměrná epizoda.

Ninjago - Ninjago City vs Ninja (2022) (epizoda)

Tato epizoda není špatná a opět zde vidíme některé známé postavy, a to nejen z historie seriálu Ninjago. Objevuje se tu i neznámý cizinec, ale epizoda není nijak výjimečná a spíše nás připravuje na to, co přijde. Celkově tedy o něco lepší než průměrná epizoda.